به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۷
اسکندرمومنی در پیامی، از اقتدار پلیس در برخورد با اغتشاشگران و تخریبگران اموال عمومی و خصوصی تقدیر کرد.
کد خبر: ۵۴۷۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶ - 26September 2022

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از پلیس به دلیل برخورد مقتدرانه با اغتشاشات اخیربه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «اسکندر مومنی» دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی، از اقتدار پلیس در برخورد با اغتشاشگران و تخریب گران اموال عمومی و خصوصی تقدیر کرد.

در متن این پیام آمده است:

نیروی مقتدر انتظامی با تمام قوا، همواره در راستای تامین امنیت و آرامش ملت تلاش نموده و کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است و خدمات ارزنده فراجا و پرسنل خدوم این نیروی مردمی و جهادگر قابل ستایش است.

در حوادث اخیر که اصحاب سلطه و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی، اغتشاشگران را به قصد برهم زدن نظم و آسایش مردم به میدان آوردند، پلیس، هوشمندانه و مجاهدانه در صحنه حاضر و ضمن برخورد مقتدرانه با اشرار و اغتشاشگران، به مردم اطمینان داد که برای حفظ جان، ناموس و اموال ایشان و پاسداری از انقلاب اسلامی، تا پای جان، استوار ایستاده است.

ما مدیون شهدا و بویژه شهدای عرصه امنیت هستیم و به روح بلند و ملکوتی ایشان درود می‌فرستیم و بدین وسیله به سهم خویش از یکایک پرسنل و فرماندهان غیور و دلاورمرد و شیرزن فراجا که با جانفشانی، برای صیانت از مردم و کشور در وقایع اخیر با اغتشاش گران مقابله و موجبات دلسردی دشمنان ایران را فراهم آوردند، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها