رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:

مردم و رهبری حافظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند

حجت‌الاسلام سعیدی گفت: ملت انقلابی ایران و زعیم عالی‌قدر آن، حافظ این نظام و دستاورد‌های انقلاب هستند و طبق سنت الهی، این انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد رسید.
کد خبر: ۵۵۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱ - 16October 2022

حجت‌الاسلام سعیدیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «علی سعیدی» رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی، با اشاره به حوادث روزهای گذشته در کشور، اقدامات ساختارشکنانه اغتشاشگران و هتک حرمت به ارزش‌های اسلامی را محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

در تاریخ صدر اسلام همگان شاهد «علی مظلوم مقتدر» بودیم، ولی شاید درک صحیحش برای برخی دشوار بود، امّا بعد از حدود ۱۵ قرن تاریخ تکرار گردید و در عصر حاضر شاهد «سید علی مظلوم مقتدر» هستیم.

در تاریخ خواندیم که مَعجر و چادر از سر زینب کبری (س) برداشته و به ساحت دختر امام اول شیعیان هتک حرمت شد، اما شاید باورش برای برخی سخت بود.

امروز بعد از حدود ۱۵ قرن متأسفانه در حوادث اخیر دیدیم که رهروان یزید ملعون، چادر از سر زن قهرمان مسلمان برمی‌دارند و او را کتک می‌زنند.

در تاریخ شاهد تشیّع مظلوم بوده‌ایم، ولی باور نمی‌کردیم که بعد از نزدیک به ۱۵ قرن شاهد انقلاب اسلامی و ملت مسلمان مظلوم باشیم.

واقعیت این است که همه اشرار عالم (جبهه کفر، استکبار، نفاق و ارتجاع منطقه) دست به دست هم داده‌اند تا غافل از آیه شریفه «یَدُ الله فَوقَ اَیدیهِم» به خیال خام خود، انقلاب اسلامی را از مسیر خود خارج سازند؛ اما همگان بدانند ملت انقلابی ایران و زعیم عالی‌قدر آن به حول و قوه الهی نگهبان این نظام و انقلاب هستند و طبق سنت الهی، این انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهد رسید.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار