آغاز رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی ارس

رزمایش بزرگ اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه عمومی ارس واقع در قسمت شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل آغاز شد.
کد خبر: ۵۵۰۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱ - 17October 2022

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، رزمایش بزرگ اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (دوشنبه) در منطقه عمومی ارس واقع در شمال استان‌های آذربایجان‌شرقی و اردبیل آغاز شد.

برگزاری این رزمایش بزرگ در راستای اجرای ماموریت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطابق با تقویم ابلاغی سالانه و به منظور ارتقای آمادگی رزمی نیروی زمینی صورت می‌گیرد.

سردار «محمد پاک‌پور» فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: عملیات هلی‌برن چتربازی، عملیات تاخت شبانه، عملیات رزمی بالگردها، عملیات پهپادهای رزمی و انتحاری و همچنین احداث پل بر روی رودخانه ارس، تصرف و کنترل جاده‌های مواصلاتی و تصرف ارتفاعات و تخریب هجومی از بخش‌های مختلف این رزمایش است.

وی افزود: پیام این رزمایش برای کشورهای همسایه صلح و دوستی و تحکیم امنیت پایدار و برای دشمنان اعلام آمادگی نیروی زمینی سپاه در کنار سایر نیروهای مسلح برای دفاع از مرزهای کشور و پاسخ قاطعانه دادن به هرگونه تهدید است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار