به روز شده در: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱
در بیانیه خانواده‌های معظم شهدا در اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی آمد؛
بیش از ۶۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی، صدور هرگونه اطلاعیه و یا پیام به اسم خانواده‌های شهدا که آرمان‌های بلند شهیدان عزیز را زیر سؤال ببرد را شدیداً محکوم کردند.
کد خبر: ۵۵۷۸۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴ - 24November 2022

بیانیه خانواده‌های معظم شهدا در اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی/محکومیت شدید زیر سؤال بردن آرمان‌های شهیدان به نام خانواده‌های معظم شهدابیانیه خانواده‌های معظم شهدا در اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی/محکومیت شدید زیر سؤال بردن آرمان‌های شهیدان به نام خانواده‌های معظم شهدابه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، بیش از ۶۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام همبستگی با انقلاب اسلامی، صدور هرگونه اطلاعیه و یا پیام به اسم خانواده‌های شهدا که آرمان‌های بلند شهیدان عزیز را زیر سؤال ببرد را شدیداً محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی حاصل مجاهدت‌های انسان‌های وارسته و بزرگی است که در مکتب عاشورایی از خمینی کبیر بنیان‌گذار این انقلاب درس مقاومت و رشادت و شهادت آموختند و، ولی فقیه به عنوان نائب عام امام زمان (عج)، چون آفتابی پر فروغ دل‌های همه بندگان الهی را به‌سوی حق و عدالت متوجه ساخت و ظلم و استکبار جهانی از این نورانیت منافع خود را در خطر دید و به مقابله با این پدیده نوظهور که مورد اقبال آزادگان جهان است برخاست.
اغتشاشگران مزدوران بیگانه منافقین داعش صفت دانشجو نما‌ها ...که با شعار «زن» زنان را به خاک و خون کشیدند.


با شعار «زندگی» جوانان و کودکان را از زندگی محروم کردند.

با شعار «آزادی» آزادی و امنیت مردم را سلب کردند.

در اغتشاشات اخیر که جنایتهایشان جانبان تاریخی را رو سفید کرد، ما خانواده‌های شهدا و ایثارگران که همگی پیرو امام خامنه‌ای مدظله‌العالی هستیم اغتشاشات اخیر را بشدت محکوم و همبستگی خود را با انقلاب اسلامی و نیرو‌های انقلابی اعم از فراجا، ارتش، بسیج، سپاه و نیرو‌های امنیتی اعلام می‌داریم و هر گونه اطلاعیه و یا پیام به اسم خانواده شهدا که آرمان‌های بلند شهیدان عزیز را که با خونشان آن را ضمانت کرده‌اند زیر سؤال برده، شدیداً محکوم می‌کنیم.

گفتنی است، این بیانیه به امضای بیش از ۶۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا از جمله خانواده شهیدان باکری، زین الدین، دستواره، تهرانی مقدم، دقایقی، علی رضایی، احمدی روشن، طارمی، عبدالله زاده، نامجو، کلهر، همت و ... رسیده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار