به روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:
سردار«شهسواری» گفت: ایران واحد، قوی و مقتدر، موضوعی است که هیچکس نمی‌توان در مقابل آن ایستادگی کند و دشمنان نمی‌خواهند این ایران قوی را شاهد باشند.
کد خبر: ۵۵۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۶ - 24November 2022

دشمنان نمی‌خواهند شاهد ایران قوی باشند

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سردار «حبیب شهسواری» فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی امروز(پنجشنبه) در همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و ایثارگران در مصلی امام خمینی (ره) میاندوآب، اظهار داشت: توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر پیشرفت ایران، خار چشم دشمنانی که بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از جنگ، ترور، تفرقه و نفاق نتیجه نگرفته و به جنگ فرهنگی و نرم روی آوردند، گفت: مقام معظم رهبری بارها در این زمینه به مسئولان هشدار داده و جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان را گوشزد نمودند و اگر مسئولان منویات مقام معظم رهبری را محقق می‌کردند، اکنون شاهد این وضعیت در فضای مجازی نبودیم.

سردار شهسواری با بیان اینکه سرکرده و سر دسته و جلودار تمام دشمنان انقلاب اسلامی نیز آمریکای جنایتکار بوده و سایر مستکبران عالم نیز دنباله رو آن هستند، گفت: دشمن به زعم خود به دنبال تجزیه ایران قوی بوده و در این راستا نیز روی مساله اقوام برنامه ریزی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از ایران قوی در هراس است، افزود: ایران واحد و قوی و مقتدر، قدرت دینداری، اسلامیت و ولایت موضوعی است که هیچکس نمی‌توان در مقابل آن ایستادگی کند و دشمنان نمی‌خواهند این ایران قوی را شاهد باشند.

سردار شهسواری با اشاره به حمایت‌های دشمنان اعم از آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود از اغتشاشگران، تصریح کرد: قرارگاه تبلیغی و رسانه‌ای توسط آمریکا و انگلیس و با دلارهای کثیف سعودی پشتیانی می‌شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نمی‌توانند امنیت، آرامش را در ایران و آذربایجان غربی تحمل کنند، گفت: همانطور که آرامش یک عالم و برادر شیعه در کشور برای ما ارزشمند است، آرامش یک برادر مسلمان سنی در دور افتاده‌ترین روستای کشور نیز به همان اندازه نیز ارزشمند است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران بدانند که اگر دست از توطئه و فتنه برندارند، موشک‌های ما بر سر لانه‌های فتنه انگیزی آنها فرود خواهد آمد و آنها را نابود خواهد ساخت، افزود: توطئه گران و دشمنان بدانند که اگر یک بار دیگر به دنبال ایجاد ناامنی در استان و منطقه باشند، چنان سیلی خواهند خورد که در تاریخ به یادگار خواهد ماند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار