به روز شده در: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان خبر داد؛
«عسکری‌نژاد» از حمایت 4750 حامی بسیجی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی استان کرمان خبر داد.
کد خبر: ۵۵۸۵۷۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳ - 28November 2022

حمایت بیش از 4 هزار حامی بسیجی از ایتام کرمانی

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «ناصر عسکری نژاد» مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته بسیج و روز بسیج مستضعفین اظهار داشت: 4750 نفر از بسیجیان نیکوکار استان کرمان حمایت 4433 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد را بر عهده دارند. این بسیجیان نیکوکار ماهیانه با کمک‌های نقدی و غیر نقدی از ایتام و فرزندان محسنین تحت تکفل خود حمایت می کنند. 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان با بیان اینکه هم اکنون 22 هزار و 448 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی استان کرمان قرار دارند افزود: این ایتام و فرزندان محسنین توسط 64 هزار و 808 حامی خیر حمایت می شوند. 

‌عسکری نژاد با اشاره به اینکه 370 نفر از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد فاقد حامی هستند از مردم خیر، نوع‌ دوست و نیکوکاران خواست با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir، مراجعه به دفاتر کمیته امداد امام خمینی در سراسر استان و مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی، حمایت از این ایتام و فرزندان محسنین را عهده‌دار و با کمک های مادی و معنوی خود زمینه رشد این ایتام و فرزندان محسنین را فراهم کنند. 

وی در ادامه طرح اکرام ایتام را یکی از طرح‌های موفق این نهاد دانست و خاطر‌نشان کرد: تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه اسلامی، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام و نیازمندان، ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران در امور خیر، حفظ عزت‌نفس و کرامت انسانی ایتام و خانواده‌های آن‌ها از جمله اهداف اجرای طرح اکرام ایتام است. 

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار