به روز شده در: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که حضور پررنگ مسئله فلسطین در جام جهانی قطر و مخالفت با صهیونیست ها، نشانه مخالفت ملت ها با هرگونه عادی سازی روابط با تل آویو است.
کد خبر: ۵۵۸۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲ - 28November 2022

حزب الله لبنان: موجودیت رژیم صهیونیستی در جام جهانی زیر سوال رفتبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس به نقل از العهد، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان اظهار داشت: حضور پررنگ مسئله فلسطین در جام جهانی قطر و مخالفت با صهیونیست‌ها، نشانه مخالفت ملت‌ها با هرگونه عادی سازی روابط با تل آویو است.

شیخ نعیم قاسم افزود: مخالفت جوانان با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، نشانه مخالفت با موجودیت این رژیم در منطقه ما است.

شیخ نعیم قاسم ادامه داد: تلاش‌های منسجم مقاومت نظامی، فرهنگی، رسانه‌ا ی و مقاومت جوانان باعث پیروزی و آزادی فلسطین عزیز خواهد شد.

درحالی که برخی دولت‌های عربی با خیانت به آرمان فلسطین راه سازش با اشغالگران صهیونیست را در پیش گرفته اند، ملت‌های عربی در جام جهانی نشان دادند که راه آنها از حکامشان جدا است و همچنان از ملت فلسطین در برابر اشغالگران حمایت می‌کنند.

در جام جهانی قطر حمایت‌های گسترده‌ای از مساله فلسطین شده است و تماشاگران عرب علاوه بر در دست گرفتن پرچم فلسطین و سر دادن شعارهای حمایتی از مردم مظلوم فلسطین حاضر به مصاحبه با رسانه‌های صهیونیستی نمی‌شوند.

انتهای پیام/371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار