جانشین فرمانده کل سپاه:

بسیاری از مشکلات کشور ناشی از بی‌توجهی به فرامین رهبری است/ برخی مسئولان راه جهنم را طی می‌کنند

سردار فدوی گفت: بسیاری از گرفتاری‌ها ناشی از این است که متأسفانه عده‌ای از مسئولان و مقامات کشور به تکلیفشان که همان اطاعت از فرمان ولی امر باشد، بی‌توجهی کرده و به جای مسیر بهشت، راه جهنم را طی می‌کنند.
کد خبر: ۵۵۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵ - 30November 2022

نظارت بسیجی‌وار در دیوان محاسبات مانع ارتکاب جرم می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت هفته بسیج که با حضور رئیس کل، دادستان، برخی مسئولان و کارکنان دیوان محاسبات برگزار شد، اظهار داشت: تقدیم صد‌ها هزار شهید در لباس بسیجی و سپاهی، گواهی محکم بر این واقعیت است که تفکر بسیجی و جهادی با نهایت توان خود بر سر عهد پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی، استوار ایستاده است.

سردار فدوی افزود: مشخصه اصلی سپاه و بسیج آن است که فرماندهی آن مستقیماً توسط ولی خداست و اصلی‌ترین هدف بسیجی باید این باشد که اوامر و نواهی ولی امرش را تبعیت کند. در عین حال، اما عده‌ای از مسئولان و مقامات کشور ما اگرچه اصول دوم و سوم قانون اساسی را خوانده‌اند، اما بسیاری از گرفتاری‌ها ناشی از این است که متأسفانه آن عده، به تکلیفشان که همان اطاعت از فرمان ولی امر باشد، بی توجهی کرده و به جای مسیر بهشت، راه جهنم را طی می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه با مهم ارزیابی کردن جایگاه دیوان محاسبات، گفت: دیوان محاسبات به تنهایی در حُکم یک مملکت محسوب می‌شود؛ گستردگی تکالیف و طیف مسئولیت‌های این نهاد نظارتی به حدی است که اهمیت آن را دوچندان می‌کند. تمجید بی‌نظیری که حضرت آقا برای نخستین بار از دیوان محاسبات اظهار داشتند، بدین معنی است که اگر کسی خواست تخلفی انجام دهد، نظارت بسیجی‌وار شما در این نهاد، پیش از ارتکاب جرم، مانع از آن وقوع شود.

وی ضمن واکاوی وضعیت اقتصادی کشور، بیان کرد: متأسفانه در برهه‌ای از تاریخ جمهوری اسلامی، عده‌ای از کارگزاران با غفلت از تعالیم اسلامی در امر اقتصاد، نسخه سرمایه‌داری غرب را در پیش گرفتند و حتی رسماً معتقد بودند که حرجی نخواهد بود اگر مردم در زیر چرخ‌های توسعه له شوند!

دریادار فدوی در خپایان خاطرنشان کرد: از همان ساعات نخست پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، دشمن جنگ‌افروز، حتی ثانیه‌ای از فعالیت علیه نظام اسلامی دست برنداشته و انواع ترفند‌ها از جنگ سخت نظامی تا جنگ نرم تبلیغاتی را ضد جمهوری اسلامی امتحان کرده است که بحمدالله هیچ توفیقی نداشته و همواره جبهه حق به پیشقراولی ایران اسلامی بر جبهه باطل به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا، غلبه کرده است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار