به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
امام جمعه سرپل ذهاب:
حجت‌الاسلام «فاطمی‌نسب» گفت: ۴۷کشور و ۱۱ سرویس جاسوسی در جریان اغتشاشات نقش فعال داشتند و بیشتر از یک میلیون فراخوان برای برگزاری تجمعات را در فضای مجازی منتشر کردند.
کد خبر: ۵۵۹۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ - 02December 2022

۴۷کشور و ۱۱ سرویس جاسوسی در جریان اغتشاشات نقش فعال داشتندبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام و المسلمین «جواد فاطمی نسب» امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد صدور قطعنامه، بیانیه و مصوبه های مختلف سریالی در مجامع به اصطلاح بین المللی و کشورهای اروپایی علیه ایران اسلامی هستیم که این سوال را در اذهان ایجاد می کند که این همه عجله و شتاب در صدور این قطعنامه ها برای چیست.

وی افزود: دنیای استکبار از صدور این قطعنامه ها چند هدف را دنبال می کند که مهمترین آن تنفس مصنوعی دادن به اغتشاشگران است که جواب نه را از ملت شریف ایران شنیدند.

حجت‌الاسلام فاطمی نسب بابیان اینکه کشورهای بسیاری در ایجاد اغتشاشات نقش داشتند ادامه داد: ۴۷کشور و ۱۱ سرویس جاسوسی در جریان اغتشاشات نقش فعال داشتند و بیشتر از یک میلیون فراخوان برای برگزاری تجمعات را در فضای مجازی منتشرکردند.

خطیب جمعه شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: هدف دوم غربیها از صدور قطعنامه ها این است که برای کشورمان در مجامع بین المللی پرونده حقوق بشری باز کنند که این اقدام نیز در ادامه جنگ ترکیبی علیه ملت بزرگ ایران است.

حجت‌الاسلام فاطمی نسب در ادامه به ۱۶ آذر روز دانشجو اشاره کرد و گفت: دانشجویان امروز برای ساختن آینده این کشور در حال آماده شدن هستند رهبر انقلاب در این باره می فرماید: شما دانشجویان در شمار برترین امیدهای آینده کشور هستید.

وی افزود: دانشجو در همه زمینه ها مثل گفتمان سازی و تصمیم سازی می تواند کوثر باشد و دشمن این را می داند و به دنبال ایجاد توطئه در دانشگاههای کشور است رهبر انقلاب می فرماید : دانشگاه و دانشجو امروز آماج بزرگترین توطئه هاست.

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب در ادامه بااشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) به روایتی در سوم جمادی الاول بیان داشت: پیامبر اسلام ص) بارها حضرت زهرا س) را ملاک حق و باطل معرفی می کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار