به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی:
شریعتی با اشاره به جایگاه خانواده‌های شهدا گفت: پس از شهدا، خانواده‌های معظم شهیدان هستند که با تحمل، صبر و بردباری در واقع آیینه‌دار عظمت شهدا هستند.
کد خبر: ۵۵۹۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵ - 06December 2022

اهتمام مجلس یازدهم به رسیدگی به امور ایثارگران/دشمنان در مقابله با ملت ایران راه به جایی نخواهند بردبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «عفت شریعتی» نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه خانواده‌های شهدا در جامعه اسلامی، اظهار داشت: عظمت شهیدان و خانواده آن‌ها در جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و باید قدردان فداکاری و ایثارگری این عزیزان باشیم.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌های خود به بازخوانی بیتی از اشعار سروده شده توسط خود پرداخت و ادامه داد: اوایل انقلاب قصیده‌ای در وصف ایران سروده بودم که یک بیت آن به این ترتیب است: این سرزمین در تن خود صد چاک دارد، آهسته پا بگذار دل در خاک دارد؛ امروز هم شهیدان ما سرمایه‌داران باعظمت این نظام ولایی هستند، ۴۳ سال از انقلاب اسلامی سپری شده و این انقلاب زمینه تحقق تمدن نوین جهان اسلام را فراهم می‌کند. تمدن نوینی که به فرج حضرت امام زمان (عج) خواهد انجامید و در این مسیر شهیدان نقشی تعیین‌کننده دارند.

عفت شریعتی ادامه داد: پس از شهدا، خانواده‌های معظم شهیدان هستند که با تحمل، صبر و بردباری در واقع آیینه‌دار عظمت شهدای خودشان هستند و دشمنان بشریت، آمریکای ملعون، اسرائیل غاصب و کشور‌های اروپایی که قصد دارند دین و دنیای مردم را به نابودی بکشانند راه به جایی نخواهند برد بلکه عظمت ایران اسلامی نیز روزافزون خواهد بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اقدامات مجلس برای رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا، افزود: مجلس یازدهم در تصویب قوانین برای خدمات‌رسانی به ایثارگران اهتمام خاصی دارد و یکی از مسائل مهم امروز این است که ایثارگران بتوانند حق مطلب را در مسیر ولایت ادا کنند و در این مسیر مجلس نیز تلاش خود را خواهد داشت و در آینده مصوبات قابل توجهی در ترویج فرهنگ ایثار و رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به تصویب خواهد رسید.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها