به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
جمعی از مسولان شهرستان لنگرود با حاج «اسماعیل یکتایی» از جانبازان ۷۰ درصد و آزاده هشت سال دفاع مقدس در این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
کد خبر: ۵۶۰۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶ - 06December 2022

دیدار مسئولان با حاج «اسماعیل یکتایی» جانباز ۷۰ درصد لنگرودیبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، جمعی از مسئولان شهرستان لنگرود با حاج «اسماعیل یکتایی» جانباز و آزاده ۸ سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

حاج «اسماعیل یکتایی» از جانبازان ۷۰ درصد و آزاده هشت سال دفاع مقدس است که حدود ۴ سال در اسارت بود و پس از طی دوران اسارت و بازگشت به میهن اسلامی در حوزه ادبیات دفاع مقدس افزودن بر ۱۵ جلد کتاب و بیش از ۲۰۰ مقاله علمی و ادبی تألیف کرد.

«بازداشتگاه تکریت ۱۱»، «مثل پرنده»، «زندگی ممنوع»، «خنده در اسارت»، «عطر گل محمدی» «در اسارت یانکی‌ها» «نسیم شرقی»، «صدای سخن عشق» و «چهارفصل عشق» از جمله تالیفات «حاج اسماعیل یکتایی» است.

کتاب «رقص روی یک پا» از جمله تألیفات حاج اسماعیل یکتایی، حاوی خاطرات شفاهی این آزاده لنگرودی است که از سوی حوزه هنری منتشر شد و به عنوان اثر ملی مورد تفقد مقام معظم رهبری و استقبال علاقه‌مندان نیز قرار گرفت.

همزمان با هفته بسیج امسال از سوی سرلشکر پاسدار «محمد باقری» فرمانده کل نیرو‌های مسلح و رئیس شورای هماهنگی امور رزمندگان، سند ملی ایثار به این آزاده و جانباز ۷۰ درصد لنگرودی اعطا شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها