به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سرنوشت توهین‌کنندگان به مقدسات مسلمانان، گفت: خطاکاران را به عاقبت «سلمان رشدی» ارجاع می‌دهم.
کد خبر: ۵۶۶۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶ - 11January 2023

خطاکاران را به عاقبت «سلمان رشدی» ارجاع می‌دهمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه درباره جسارت و اهانت نشریه مبتذل «شارلی ابدو» فرانسه به مقام مرجعیت، اظهار داشت: آن‌ها با ناتوانی و ناامیدی از اقدامات و توطئه‌های اخیر خود دست به ارتکاب کار‌های ناجوانمردانه مانند همین نشریه شارلی ابدو فرانسه زده‌اند، در واقع برای برهم زدن آرامش روانی مسلمانان به مقدساتشان توهین می‌کنند.

سرلشکر سلامی با اشاره به برنامه‌های دشمنان برای ایجاد آشوب و تفرقه در کشورمان، افزود: اگر دشمن احساس کند می‌تواند با افشاندن بذر تفرقه، آتش درگیری‌های خونین در ایران عزیز را فراهم کند، یک اشتباه بزرگ در محاسباتش است و همانند دیگر اشتباهاتش با آگاهی مردم شکسته خواهد شد، در واقع زحمتشان زیاد می‌شود و این زحمت نتیجه‌ای را هم برایشان ندارد.

فرمانده کل سپاه در تبیین سرنوشت خطاکاران و توهین‌کنندگان به مقام مرجعیت، خاطرنشان کرد: فرانسوی‌ها و مدیران این مؤسسه را به سرنوشت سلمان رشدی ارجاع می‌دهم؛ با مسلمانان بازی نکنید، سلمان رشدی سی و چند سال پیش به قرآن و پیامبر اسلام (ص) اهانت و جسارت کرد و در مخفیگاه‌های مخوف پنهان شد.

وی با بیان اینکه بعد از سال‌ها یک جوان مسلمان انتقام غیرتمندانه‌ای از سلمان رشدی گرفت و این شخص مرتد در امان نماند، گفت: او الان کجاست؟ چه وضعیت دارد؟ نمی‌دانیم! شاید این جوان رشید را به شهادت برسانند یا رسانده باشند؛ اما واقعیت این است که سلمان رشدی دیگر بازنمی‌گردد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپس با اشاره به عاقبت خطاکاران، خطاب به آنان تأکید کرد: الان هم این اشتباه بزرگ را مرتکب شدید، اما مسلمانان دیر یا زود انتقام خواهند گرفت و ممکن است شما انتقام‌گیرندگان را بازداشت کنید، اما مردگان دیگر زنده نمی‌شوند، این درسی است برای آنان تا بدانند دیگر در هیچ نقطه عالم کسی جرأت توهین به مقدسات مسلمانان را نداشته باشد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار