به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان در حمایت از «سپاه»؛
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان در حمایت از «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» بیانیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۵۶۸۷۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲ - 23January 2023

موضع‌گیری جبهه غربی، عبری و عربی در برابر سپاه نشان‌دهنده شکست دشمن استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از رشت، شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی استان گیلان با صدور بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این نهاد را نهادی برآمده از انقلاب بزرگ اسلامی ایران دانست.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

اقدام مذبوحانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی بی‌شک اقدامی از سر استیصال و درماندگی در برابر اقتدار روزافزون این شجره طیبه انقلاب اسلامی است.

سپاه پاسداران سازمانی شکل‌گرفته از انسان‌های معتقد و وفادار به آرمان‌های حضرت امام (ره) که از نخستین روز‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با درایت و هدایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام عظیم الشان (ره) تشکیل شد و در طول تاریخ موجودیت خود در عرصه‌های تهدید سخت همچون هشت سال دفاع مقدس و صیانت و حفاظت از تمامیت ارضی و حفظ یکپارچگی کشور در برابر گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در کنار سایر قوای نظامی کشور ایستاد و در مقابله با تهدیدات نرم دشمن نیز با تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی و تربیت انسان‌های مخلص، مومن و فداکار در عرصه‌های مختلف سازندگی، علمی، فرهنگی و اجتماعی هویتی همزاد با انقلاب اسلامی یافته است.

موضع‌گیری امروز کشور‌های غربی، عبری و عربی در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان‌دهنده این امر است که سپاه به عنوان نهادی برآمده از انقلاب توانسته است در برابر تمامی تهدیدات و برنامه ریزی‌های دشمن در سطح ملی، منطقه‌ای و بین المللی به خوبی ایستادگی کند.

بلوک غربی معاند به رهبری آمریکا که دست خود را در زمین و در میانه میدان خالی از ابتکار عمل دیده است سعی می‌کند تا با تحرکات ایضایی به سمت تحقق اهداف غیر واقع بینانه خود بروند و مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی همه این مسیر ناشی از اشتباه محاسباتی آنان است.

مجموعه احزاب و تشکل‌های امضاکننده این بیانیه به نمایندگی از ملت شهید پرور ایران حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یادگار مقدس امام راحل و رکن اصلی حفظ امنیت و حیات طیبه ایران و انقلاب اسلامی اعلام داشته و از مسئولین کشور می‌خواهد که با وحدت کلمه و بدون مماشات و رخوت نسبت به واکنش درخور و پشیمان کننده نسبت به کشور‌های اروپایی و بلوک غربی، عبری و عربی اقدام کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار