به روز شده در: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
جنبش حماس:
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که آواره کردن ساکنان منطقه «خان احمر» در قدس اشغالی در راستای پاکسازی نژادی رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی صورت می‌گیرد.
کد خبر: ۵۶۸۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲ - 24January 2023

جنبش حماس: آواره کردن ساکنان «خان احمر» پاکسازی نژادی استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس، اظهار داشت: تهدید دشمن صهیونیستی به آواره کردن ساکنان خان احمر و کوچاندن صاحبان اصلی این سرزمین، سیاستی نژادپرستانه از سوی کابینه رژیم صهیونیستی به منظور توسعه شهرک سازی برای شهرک‌نشینان صهیونیست است.

قاسم افزود: تظاهرات برگزار شده امروز در روستای خان احمر نشان داد که این سرزمین فلسطینی است و دشمن صهیونیستی نمی‌تواند ساکنان آن را بیرون براند.

اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی از حزب لیکود در صدد بازدید از روستای خان احمر در قدس شرقی با هدف اعمال فشار بر کابینه نتانیاهو جهت تخریب و تخلیه این روستا هستند.

رژیم صهیونیستی تا کنون بار‌ها قصد تخریب این روستای فلسطینی نشین را داشته است و مراجع به اصطلاح قضائی صهیونیستی نیز حکم تخریب آن را صادر کرده اند، اما پایداری و مقاومت فلسطینیان تا این لحظه اجازه تخریب این روستا را به اشغالگران صهیونیست نداده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها