به روز شده در: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۴
استاندار مرکزی:
سردار مخلص‌الائمه گفت: جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است و قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.
کد خبر: ۵۶۹۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۲ - 24January 2023
جمهوری اسلامی بازیگر اصلی شکل‌گیری نظم نوین جهانی استبه گزارش خبرنگار ‌دفاع‌پرس از اراک، «فرزاد مخلص الائمه» استاندار مرکزی امروز (سه شنبه) در جمع پاسداران ستاد سپاه روح الله استان اظهار داشت: امروز برای تجلیل و تقدیر از یکایک نیروها در مجموعه ستاد سپاه روح الله استان از سرداران و فرماندهان تا پاسداران، کارمندان، بسیجیان و سربازان در این نهاد مقدس حاضر شدیم و دست یکایک این عزیزان را می بوسیم و امیدواریم تعهدی که نسبت به شهدا و انقلاب داریم بتوانیم به خوبی ادا کنیم.
 
سردار مخلص‌الائمه با اشاره به مجاهدت‌های سپاه در عرصه‌های مختلف بیان کرد: کشور ایران هم در دوره ننگین پهلوی و هم دوره خودباختگان قاجار و ادوار دیگر حدود جغرافیایی‌اش بسیار کاهش پیدا کرد و تنها مقطع مهم تاریخ معاصر که حتی یک وجب از خاک مقدس کشور از دست نرفت، دوره انقلاب اسلامی و آن هم به برکت مجاهدت‌ها و جانفشانی سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جان‌فدای مردم است.
 
استاندار مرکزی افزود: سرحدات و حوزه نفوذ بر خلاف مرزهای سیاسی، بارها موقعیتش تغییر می‌کند و به فضل الهی امروز در شرایطی قرار گرفتیم که در حوزه‌های سیاسی، علم و فناوری، فرهنگی، دفاعی و امنیتی، سرحدات خود را هزاران کیلومتر جلوتر از مرزهای سیاسی رسمی و جغرافیایی قرار داده‌ایم.
 
وی ادامه داد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در توازن امنیت با قدرت‌های جهانی قرار گرفتیم و کشورها امنیت خود را با جمهوری اسلامی در توازن قرار می‌دهند و این به برکت وجود نعمت امامین انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های سپاه پاسداران و در رأس آن شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی است.
 
رییس شورای تأمين استان مرکزی اضافه کرد: امروزه در جهان نظریه توازن قدرت به توازن امنیت تغییر کرده است.
 
وی تأکید کرد: حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف توانسته سرحدات سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی ما را هزاران کیلومتر جلوتر از مرزهای سیاسی قرار دهد و توازن امنیت را در همه شاخه‌ها به نفع جمهوری اسلامی تنظیم کرده است.
 
مخلص‌الائمه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در شکل‌گیری نظم نوین جهانی بازیگر اصلی است، گفت: قطعاً یکی از مهمترین محورهای این موضوع، نقش‌آفرینی نهاد انقلابی، ولایی، ارزشی و جهادی سپاه پاسداران است.
 
وی خاطرنشان کرد: دشمنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سد مستحکم مقابل توطئه انگیزی، تروریست پروری و دولت سازی در منطقه می‌دانند و دشمنی آنها با سپاه و فرماندهان خدوم آن طبیعت خبیثانه آنها است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها: بسیج ، سپاه ، جهان ، جمهوری ، اسلام ، انقلاب
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار