به روز شده در: ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام خطیب گفت: دشمنان می‌دانند تحریم‌ها نه‌تنها موجب ضعف ما نشده، بلکه همواره موجب تقویت روحیه خودباوری مردم شده است.
کد خبر: ۵۶۹۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱ - 24January 2023
تحریم‌ها همواره موجب تقویت روحیه خود باوری مردم شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید اسماعیل خطیب» وزیر اطاعات امروز (سه‌شنبه) در جلسه شورای تأمین استان زنجان به فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اشاره کرد و اظهار داشت: حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی مهمترین رسالت ما است.
 
حجت‌الاسلام خطیب به فتنه‌های اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: وجود علما و مردم انقلابی و حسینی در استان زنجان موجب شده تا این استان همواره در عبور از فتنه‌ها همدلی را به رخ بکشد.
 
وزیر اطلاعات با بیان اینکه عبور از فتنه‌ها با رهنمود‌های رهبرفرزانه و حکیم و اتحاد مردمی صورت گرفته است گفت: همدلی و اقتدار نتیجه این امنیت است.
 
وی با بیان اینکه دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون به فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است گفت: دشمن از دشمنی خود دست نخواهد کشید و همواره به فکر توطئه‌های جدید می‌باشد.
 
حجت‌الاسلام خطیب افزود: ایران قوی با مردم قوی شکل گرفته و حضور مردم در صحنه‌های مختلف موجب تقویت ارزش‌های انقلاب اسلامی و خنثی سازی توطئه‌ها است.
 
وزیر اطلاعات گفت: اگر می‌خواهیم جامعه پویا و با نشاط داشته باشیم باید همه مسئولان یکصدا و متحد باشند.
 
حجت‌الاسلام خطیب به تحریم دشمنان اشاره کرد و گفت: دشمنان می‌دانند این تحریم‌ها نه تنها موجب ضعف ما نشده بلکه همواره موجب تقویت روحیه خود باوری مردم شده است.
 
وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن در مقابل وحدت و انسجام مردم، مسئولان، فرهیختگان و نخبگان دچار استیصال شده است گفت: دست دشمنان با هر توطئه‌ای برای مردم رو شده است.
 
حجت‌الاسلام خطیب با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد جنگ جهانی رسانه‌ای قصد نا امید کردن مردم ایران نسبت به خدمات نظام را دارد، افزود: وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان بار دیگر تداوم بخش پیروزی‌ها شد.
 
وی با بیان اینکه همه باید به به دولت کمک کنیم، گفت: باید همه تلاش‌ها به سمت افزایش اشتغال و کاسته شدن مشکلات اقتصادی باشد.
 
وزیر اطلاعات همچنین به ادامه سفر‌های استانی دولت آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت: حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در بین مردم هر استان برای کاستن مشکلات آن منطقه است که با استقبال مردمی روبرو شده است.
 
حجت‌الاسلام خطیب خطاب به دشمنان که قصد نزدیکی به کشور‌های همسایه ما را دارند، گفت: کشور ما در موضوع امنیت و منافع ملی با جدیت با دشمنان برخورد خواهد کرد.
 
وزیر اطلاعات با بیان اینکه بیش از دوازده تیم تروریستی توسط سربازان گمنام در مدت کوتاهی دستگیر شده است، گفت: ریشه این تیم‌ها که قصد خرابکاری در داخل کشور داشتند به رژیم صهیونیستی متصل بوده است.
 
حجت‌الاسلام خطیب با بیان اینکه این تیم‌های تروریستی قصد داشتند با عملیات‌های مختلف انتقام شکست خود را از فتنه‌ها بگیرند، گفت: هوشیاری دستگاه‌های اطلاعاتی تمامی این فتنه‌ها را خنثی کرد.
 
وی همچنین به اقدامات دشمنان علیه سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: مردم و مسئولان با همدلی و اتحاد بار دیگر از سپاه پاسداران حمایت کرده و موجب دلگرمی سپاه شدند.
 
حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان در ادامه این جلسه با اشاره به فتنه‌های اخیر گفت: فرمایشات توأم با اقتدار و دور اندیشی رهبر معظم انقلاب در این خصوص نشان از توجه ویژه به جنبه‌های مختلف برای حل مشکلات است.
 
افشارچی استاندار زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه علاج حل خیلی از مشکلات اقتصادی در تولید است گفت: رفع موانع پیش روی تولید نتایج قابل قبولی در حوزه حل مشکلات اقتصادی خواهد داشت.
 
وزیر اطلاعات در ابتدای سفر خود با حجت الاسلام والمسلمین خاتمی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کرد.
 
همچنین وزیر اطلاعات در مزار شهدای زنجان حضور یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب به زیارت آستان مقدس امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان رفت و نماز زیارت به جای آورد.
 
وزیر اطلاعات همچنین در ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان حضور یافت و به تماس مردمی پاسخ و دستورات لازم را صادر کرد.
 
در پایان جلسه شورای تأمین استان از خدمات مدیر کل سابق اطلاعات استان تقدیر و مدیر کل جدید اطلاعات استان زنجان معرفی شد.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار