به روز شده در: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۸
معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران:
«سیاری» تبعیت محض از امام خمینی ره را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: دشمنان دین و نظام اسلامی وقتی دیدند که نمی‌توانند با فریب مردم و ارتشی‌ها مانع پیروزی انقلاب شود دست به حمله مسلحانه زدند.
کد خبر: ۵۷۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲ - 03February 2023

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران  شامگاه امروز در جریان سفر خود به استان با حضور در جمع جوانان گام دومی استان یزد، انقلابی بودن را یکی از مهمترین ویژگی مردم دیار دارالعباده دانست و اظهار داشت: این مهم باید با حراست و پاسداری از دستاورد‌های مختلف انقلاب اسلامی ادامه پیدا کند.
 
وی تمام تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌ها برای کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، توسط آمریکایی‌ها انجام میشد، افزود: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی استکبار از تمام ظرفیت خود برای شکست نیرو‌های انقلابی استفاده کرد.
 
معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه تبعیت محض از امام خمینی ره را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: دشمنان دین و نظام اسلامی وقتی دیدند که نمی‌توانند با فریب مردم و ارتشی‌ها مانع پیروزی انقلاب شود دست به حمله مسلحانه زدند.
 
وی ترور شخصیت مختلف علمی، نظامی و دینی را از جمله دشمنی‌های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی عنوان و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ۱۷ هزار شهید ترور را برای آرامش و اقتدار امروز تقدیم کرده است.
 
امیرسیاری تحمیل هشت سال دفاع مقدس را از دیگر نماد‌های دشمنی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: ما در پایان هشت سال دفاع مقدس با همکاری و همدلی تمام مردم و نیرو‌های مسلح پیروز میدان شدیم و این مهم به برکت خون شهدا به دست آمده است.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعمال یک سری تحریم‌های سخت را ادامه دشمنی و توطئه‌های دشمنان دین و نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: وقتی دشمن از جنگ و ترور به نتیجه نرسید به سراغ تهاجم فرهنگی روی آورد و بعد از آن وارد شبیخون فرهنگی شد که در آن هم شکست خورد.
 
وی با بیان این‌که دشمنان بعد از شکست‌های مختلف امروز وارد جنگ نرم شده است، گفت: جنگ نرم می‌خواهد روی ذهن جوانان و آینده سازان ایران اسلامی تسلط پیدا کند و به این وسیله قصد دارد باور‌ها و عقاید جوان ایران اسلامی را تغییر دهد.
 
دیاردار سیاری تنها راه مقابله با توطئه‌های شوم استکبار جهانی افزایش بصیرت، دانش و آگاهی جوانان ایران اسلامی است، اظهار کرد: قطعاً اگر امروز برای ایران اسلامی اتفاقی بیافتد جوانان ایرانی خیلی بهتر از دیروز از انقلاب پاسداری می‌کنند.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان این‌که ما اولین چیزی که برای توسعه کشور نیاز داریم تربیت نیروی انسانی است، گفت: ما قبل از انقلاب هیچ ظرفیتی برای تربیت نیروی انسانی ماهر برای پاسداری از کشور نداشتیم، ولی امروز فقط پنج دانشگاه برای تربیت نیروی انسانی کیفی و کمی برای نیرو‌های مسلح داریم و این نماد اقتدار ایران اسلامی است.
 
وی با بیان این‌که ما نباید ارتباط علمی خود را با جهان قطع کنیم، تأکید کرد: ارتباط نخبگان با کشور‌های مختلف جهان باید در راستای تأمین و حفظ منابع داخلی ایران اسلامی باشد.
 
دریادار سیاری با بیان این‌که برای ساخت تجهزات سه راهکار بیشتر در جهان وجود ندارد، گفت: راهکار اول این است که باید وارد کنیم، راهکار دوم ساخت مشترک و راهکار سوم ساخت تجهیزات به دست توانمند نیرو‌ها و نخبکان دانش بنیان بومی و داخلی است.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای تضمین اقتدار ملی راهکار سوم که ساخت تجهیزات نوین رزمی و دفاعی با استفاده از نخبگان ایرانی است را انتخاب کرده است.
 
وی با بیان این‌که ایران اسلامی قبل از انقلاب، زمان دفاع مقدس و بعد از دفاع مقدس هم زیردریایی نداشته است، گفت: امروز در خط تولید زیردریایی داریم و این یکی دیگر از نماد‌های اقتدار نظامی و دفاعی انقلاب اسلامی ایران است.
 
امیرسیاری با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری که نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران باید به یک نیروی راهبردی تبدیل شود، تأکید کرد: این فرمان رهبر انقلاب آغاز برای دستیابی‌های مختلف به فناوری و تجهیزات نوین رزمی و دفاعی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شد.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش حضور در آب‌های بین‌المللی و دریا‌های آزاد را از جمله اهداف نیروی دریایی برای رسیدن به اهداف راهبردی بود، اظهار کرد: علی‌رغم وجود دزدان دریایی، تاکنون بالغ بر پنج هزار کشتی تجاری از ایران اسلامی به نقاط مختلف جهان اسکورت شده بدون این که هیچ مشکلی ایجاد شود.
 
وی اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف جهان بیانگر قدرت علمی و اقتدار جوانان ایران اسلامی است، گفت: همه تاکتیک‌های ایران اسلامی قبل از انقلاب غربی بوده، اما امروز هیچ کدام غربی نیست و استراتژی‌های نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران که با خون شهدا نوشته شده است تماماً ایرانی است.
 
دریادار سیاری با اشاره به اهمیت دستاورد‌های بهداشتی درمانی ارتش، افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در هر شرایطی در کنار نیرو‌های سپاه و انتظامی یاری رسان مردم بوده و خواهد بود.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که امروز اشراف کامل اطلاعاتی بر دشمنان داریم و برای تمام دشمنی آن‌ها سناریو لازم طراحی شده است، گفت: امروز به برکت خون شهدا و با پشتیبانی مردم غیور و ولایتمدار ایران اسلامی قدرت ارتش جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که توانای مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد.
 
وی با بیان این‌که ارتش جمهوری اسلامی ایران قابلیت محور شده است، تأکید کرد: تمام دستاورد‌های نیرو‌های مسلح با پشتیبانی مردم ایجاد شده و حفظ می‌شود.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار