به روز شده در: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹
در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛
امیر سرتیپ «شرفی» با تأکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش با تمام امکانات در مناطق زلزله‌زده خوی حضور دارد، گفت: نزاجا در مناطق زلزله‌زده بیمارستان صحرایی دایر کرده است.
کد خبر: ۵۷۱۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۸ - 07February 2023

معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش: خدمات‌رسانی بیمارستان صحرایی ارتش به زلزله‌زدگان خوی/ تا پایان ماموریت در کنار مردم زلزله‌زده هستیمامیر سرتیپ «کیومرث شرفی» معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، درباره اقدامات این نیرو در کمک به مردم مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش در تمامی بلایای طبیعی در اقصی نقاط کشور جهت امدادرسانی پیشقدم بوده است.

امیر شرفی افزود: نیروی زمینی ارتش بلافاصله پس از وقوع زلزله و قبل از ستاد مدیریت بحران در مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کرد و قرارگاه شمال غرب ارتش در آماده‌باش کامل قرار گرفت و با تمام نیرو‌ها و کادر بهداشت و درمان به یاری مردم در مناطق زلزله زده شتافتند.

معاون اجرایی نزاجا ادامه داد: نیروی زمینی ارتش در مناطق زلزله‌زده بیمارستان صحرایی دایر کرده و کاروان آمبولانس‌ها را به مناطق زلزله‌زده اعزام و با امکانات خود مبادرت به پخت غذا و نان و توزیع آن بین مردم عزیزمان در مناطق زلزله‌زده کرده است.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون قرارگاه شمال غرب، تیپ ۳۲۱ مرند، ۲۶۴ سلماس، گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی، تیپ ۴۱ متحرک هجومی و گردان‌های بهداری نیروی زمینی ارتش در منطقه حضور فعال دارند.

امیر شرفی با بیان اینکه ارتش تا پایان مأموریت در کنار مردم زلزله‌زده می‌مانَد، گفت: کادر درمانی نیروی زمینی ارتش در مناطق زلزله‌زده حضور فعال دارند و قرارگاه شمال غرب با تشکیل ستادی به مردم عزیزمان خدمت می‌کنند.

معاون اجرایی نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: مردم عزیزمان، ولی‌نعمت ما هستند و با تمام توان و امکانات به آن‌ها در مناطق زلزله‌زده خدمت می‌کنیم.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار