واکنش پلیس به رفتارخشونت‌آمیز با یک زن در تهران

سخنگوی پلیس در واکنش به رفتار خشونت‌آمیز با یک خانم در مقابل مدرسه‌ای در تهران اعلام کرد که در این حادثه مأموران پلیس هیچ نقشی نداشته اند.
کد خبر: ۵۷۶۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳ - 02March 2023

واکنش پلیس به رفتارخشونت‌آمیز با یک زن در تهرانبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، دفتر سخنگوی پلیس با صدور اطلاعیه ای پیرامون رخداد خشونت علیه یک بانو مقابل مدرسه ۱۳ آبان، اعلام کرد که کارکنان پلیس هیچ نقشی در آن حادثه نداشته اند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که فرمانده انتظامی تهران بزرگ بلافاصله پس از اطلاع از رخداد مذکور، تیمی از افسران حرفه‌ای خویش را مامور پیگیری چند و چون آن حادثه کرده و تجسس‌های آن ماموران نشان داده است در آن رخداد کارکنان پلیس هیچ نقشی،خواه مستقیم یا غیر مستقیم، نداشته‌اند؛ همچنین دفتر سخنگوی فراجا یاد آور شده است که پلیس ضمن تبری جستن از اینگونه اقدامات ، پس از انجام بررسی های لازم ،نتیجه را به سمع و نظر شهروندان محترم خواهد رساند.

بر اساس این گزارش، روز پنجشنبه درپی اعلام مسمومیت شماری از دانش‌آموزان در چند مدرسه در تهران، والدین برخی از این افراد در اطراف مدارس حضور پیدا کردند.

در این میان تصویری از رفتار نامناسب مردی با یکی از زنان حاضر در اطراف یکی از مدارس در شبکه‌های اجتماعی منتشر و ادعا شد که این زن والدین یکی از دانش‌آموزان است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها