فرمانده نیروی دریایی ارتش:

بیمارستان «نداجا» در کنارک به‌زودی افتتاح می‌شود

امیر دریادار «ایرانی» از افتتاح بیمارستان نیروی دریایی ارتش در کنارک در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۵۷۶۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ - 04March 2023

بیمارستان «نداجا» در کنارک به‌زودی افتتاح می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ضمن بازدید از روند پیشرفت بیمارستان ۶۴ تختخوابی خاتم‌الانبیا (ص) این نیرو در کنارک، از افتتاح و بهره‌برداری این مرکز درمانی در آینده نزدیک خبر داد.

امیر ایرانی هدف اصلی ساخت این بیمارستان را ارائه خدمات پزشکی با کیفیت مطلوب به مردم مناطق جنوبی و نیز خانواده کارکنان مستقر در سواحل مکران عنوان کرد و گفت: امیدواریم با افتتاح و توسعه خدمات پزشکی بتوانیم کمک کوچکی در تسکین آلام مردم این مناطق داشته باشیم.

بنابراین گزارش، بیمارستان خاتم‌الانبیا نداجا در ۲ طبقه و در زمینی به وسعت ۱۱ هزار متر مربع احداث شده است و با توجه به فاصله حدود ۹۰۰ کیلومتری از مرکز استان سیستان و بلوچستان، خدمات درمانی مورد نیاز برای بیش از ۳۰۰ هزار نفر از ساکنان شهرستان چابهار و کنارک و روستا‌های همجوار آن را فراهم می‌کند.

تجهیزات و خدمات تخصصی موجود در این مرکز درمانی شامل دستگاه‌های سی تی اسکن، رادیولوژی، اکسیژن درمانی، اتاق‌های هایپرمال و همچنین بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفال، icu، ccu و اورژانس است.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار