به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:
حجت الاسلام عبدی گفت: الگوسازی و تربیت الگو را از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده‌های بسیج و سپاه را فراهم می‌سازد.
کد خبر: ۵۷۹۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۱ - 16March 2023

الگوسازی و تربیت الگو مهمترین رویکرد جشنواره مالک اشتر سپاه استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، حجت الاسلام«ماشاالله عبدی»مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز(پنج شنبه)در آیین دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه روح الله اظهار داشت: جشنواره مالک اشتر یکی از فرصت‌های خوب در نهاد مقدس سپاه برای شناسایی مدیران موفق در سپاه و بسیج است و همانگونه که مالک اشتر با ویژگی‌های فردی و اجتماعی همواره سرمشق و الگو و موجب ترس دشمنان بود ، عزیزان برگزیده در این جشنواره الگوهای موفق هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی الگوسازی و تربیت الگو را از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده های بسیج و سپاه را فراهم می‌سازد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر ظرفیتی مناسب برای رسیدن به نقطه مطلوب است و رسیدن به این وضعیت ملاک قرآنی دارد و لذا این جشنواره مالک اشتر بودن و مالک اشتر ماندن را به مدیران می‌آموزد.

حجت الاسلام عبدی ادامه داد: خوشبختانه جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی در نهاد مقدس سپاه و بسیج برکات فراوانی داشته و زمینه‌های تحول را ایجاد کرده است.

وی تأکید کرد: ولایتمداری، دشمن شناسی، استوارانه حرکت کردن در مسیر حق، مبتکر و خلاق ، بصیرت و بهره گیری از فرصت‌ها مهمترین ویژگی های مالک اشتر است و به فضل الهی این جشنواره زمینه ای برای آماده سازی بسیجیان و پاسداران در راستای برقراری و مقدمه سازی ظهور را فراهم می‌سازد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه امیدآفرینی مهمترین رویکرد فعالیت‌های سپاه و بسیج در گام دوم انقلاب است،گفت: باید با جهاد علمی و جهادهای مختلف زمینه‌های پیشرفت کشور و قوی شدن در همه ابعاد فراهم شود.

وی خاطر نشان کرد: دوازدهمین دوره از جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه حضرت روح الله استان مرکزی با شعار هوشمندی، اثربخشی و کارآمدی برای تحقق سپاه قوی و مقتدر برگزار شد و امروز به برگزیدگان لوح تجلیل اهدا شد.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار