به روز شده در: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس:
«یوسفی» گفت: از دهه فجر تا پایان سال جاری بیش از ۱۰۷ گروه جهادی دانشجویی از استان فارس در مناطق کم برخوردار خدمت رسانی کرده اند که در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.
کد خبر: ۵۷۹۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۹ - 16March 2023

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، «سعید یوسفی» مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس امروز در بازدید از اردوهای جهادی دانشجویی در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه از ۲۳ اسفندماه سال جاری تا ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۲ اردوهای جهادی دانشجویی عهد خدمت نوروزی دانشگاه‌های فارس برگزار می‌شود، اظهار داشت: از دهه فجر تا پایان سال جاری بیش از ۱۰۷ گروه جهادی دانشجویی از استان فارس در مناطق کم برخوردار خدمت‌رسانی کرده اند که در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در نوروز سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۳۰۰ دانشجو از دانشگاه های استان فارس در قالب گروه های جهادی به مناطق کم برخوردار هجرت می کنند افزود: این دانشجویان در عرصه های عمرانی، فرهنگی، سلامت، بهداشت و درمان، دامپزشکی، تربیت و آموزش و... خدمت‌رسانی خواهند کرد. 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: اردوهای جهادی یک روزه دانشجویان فارس در حاشیه شهر نیز در قالب طرح جمعیت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شده و ادامه دارد.

یوسفی با بیان اینکه در انتخاب عرصه‌های خدمت‌رسانی، نیاز واقعی مردم و منطقه هدف در نظر گرفته شده است ادامه داد: جلسات مختلفی در قالب قرارگاه عهد خدمت دانشجویی و قرارگاه های پشتیبانی از اردوهای جهادی نوروزی در راستای کیفیت بخشی به برنامه جهادی برگزار شد.

وی با تاکید بر بسترسازی برای تربیت مجموعه وسیعی از مدیران جهادی تراز انقلاب اسلامی از طریق اردوهای جهادی و ایجاد نشاط انقلابی و امید آفرینی میان آحاد جامعه، تصریح کرد: در ایام نوروز ۱۴۰۲ فرصت مناسبی برای ایجاد بستر در راستای رشد و بالندگی جوانان جهادی در اردوهای جهادی فراهم شده، از این رو اقدامات لازم در راستای فعالیت های قرارگاهی در نقاط مختلف اعم مناطق محروم، کم برخوردار و آسیب دیده صورت گرفته است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها