به روز شده در: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه میان نظام و ملت ایران نمی‌توان تفکیک قائل شد، گفت: مردم این نظام را به وجود آورده و همواره از آن حمایت کرده اند؛ حال ضدانقلاب می‌خواهد هم مردم و نظام آن‌ها نباشند.
کد خبر: ۵۷۹۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵ - 17March 2023

مصباحی‌مقدم: میان نظام و ملت ایران نمی‌توان تفکیک قائل شد/ اینترنشنال به رژیم در حال سقوط صهیونیستی متوسل شده استبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «غلامرضا مصباحی مقدم» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگویی با اشاره به تلاش‌های ضدانقلاب برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی اظهار داشت: اپوزوسیون در صدد تجزیه ایران است؛ آن‌ها در اغتشاشات اخیر تلاش کردند از طریق حرکت‌های اجتماعی به هدفشان برسند و در این راه نیز از فضای مجازی و رسانه‌هایی مثل اینترنشنال استفاده کردند که بحمدالله با شکست روبرو شدند.

وی با بیان اینکه علاوه بر اپوزوسیون، آمریکا و رژیم صهیونیستی پشت وقایع اخیر بودند، افزود: به توفیق الهی نقشه دشمنان نقشِ بر آب شد، ملت ما به میدان آمد و حمایت خودش از نظام را نشان داد. اکنون جریان ضدانقلاب و دشمنان، چون دچار شکست شده اند و نتوانستند از فشار‌های اقتصادی هم نتیجه مطلوب شان را بگیرند در مورد حمله نظامی سخن می‌گویند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: کسی که در حال غرق شدن است به هر علف هرزی چنگ می‌زند؛ این افراد از نظر سیاسی مردگانی هستند که از خودشان تحرک نشان میدهند؛ بنابراین به رژیم صهیونیستی متوسل می‌شوند؛ رژیمی که در محاصره است و از درون نیز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند.

مصباحی مقدم با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی است، گفت: این افراد تصور می‌کنند اسرائیلِ در حال سقوط می‌تواند برای آن‌ها کاری کند، برای همین به آن متوسل می‌شوند که به ایران حمله نظامی کند؛ هرگونه حمله نظامی به ایران مساوی با نابودی اسرائیل است.

وی با بیان اینکه میان نظام و ملت ایران نمی‌توان تفکیک قائل شد، تصریح کرد: این نظام برآمده از رای مردم است همین مردم هستند که انقلاب کردند؛ این نظام از بیرون به ملت تحمیل نشده است، ملت قیام کرده است این نظام را به وجود آورده و همواره از آن حمایت کرده و ۴۴ سال را نیز بدین ترتیب گذرانده است. این افراد با مردم و نظام دشمن هستند و می‌خواهند هردوی آن‌ها نباشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار