به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۲
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد؛
سرهنگ «فلاحی» گفت: ١٠ هزار جلد کتاب در قالب ٣٠٠ عنوان شامل کتب دفاع مقدس و دینی برای تمام رده‌های سنی تهیه و در اختیار کتابخانه‌های عمومی شهر و روستا، مدارس ابتدایی و متوسطه استان به خصوص مناطق محروم قرار گرفت.
کد خبر: ۵۷۹۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱ - 18March 2023

١٠هزار جلد کتاب دفاع مقدس و دینی در خراسان جنوبی توزیع شدسرهنگ پاسدار «غلامرضا فلاحی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در بیرجند، اظهار داشت: ١٠ هزار جلد کتاب در قالب ٣٠٠ عنوان شامل کتب دفاع مقدس و دینی برای تمام رده‌های سنی تهیه و در اختیار کتابخانه‌های عمومی شهر و روستا، مدارس ابتدایی و متوسطه استان به خصوص مناطق محروم قرار گرفت.

سرهنگ فلاحی با اشاره به اینکه مطالعه کتاب‌ها با استقبال اقشار مختلف مردم به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان مواجه شده است، ادامه داد: این کتاب‌ها توسط مؤسسه «قدر ولایت» برای توزیع به صورت رایگان در سطح استان در اختیار این اداره‌کل قرار گرفته است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین آحاد مردم جامعه به خصوص قشر جوان و نوجوان را از اهداف این برنامه برشمرد و تصریح کرد: ارزش ریالی این کتاب‌ها ۳۰۰ میلیون تومان است.

وی گفت: یکی از اهداف اصلی این اداره‌کل فعال‌سازی حوزه نشر در بخش دفاع مقدس است و امیدواریم با حمایت و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی به وظیفه خود در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اقدام کنیم.

انتهای پیام/ لیلا لیموئی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار