به روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
ما متحدیم/ فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول خبر داد؛
امیر ولدی با بیان اینکه نمایشگاه امسال به علت تقارن ماه رمضان و عید نوروز تفاوت‌هایی با نمایشگاه‌های سال قبل دارد، گفت: چهار هزار نفر تاکنون از نمایشگاه هوایی این پایگاه دیدن کردند.
کد خبر: ۵۷۹۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴ - 19March 2023

بازدید چهار هزار گردشگر و زائر راهیان نور از نمایشگاه هوایی دزفولبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، امیر «جواد ولدی» فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چهار هزار نفر تاکنون از نمایشگاه هوایی این پایگاه دیدن کردند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه امسال به علت تقارن ماه رمضان و عید نوروز تفاوت‌هایی با نمایشگاه‌های سال قبل دارد، افزود: برای رفاه حال بازدیدکنندگان و اینکه بتوانند به راحتی از این نمایشگاه دیدن کنند نمایشگاه هوایی از ۲۵ اسفندماه گشایش و تا سوم فروردین ماه برپا خواهد بود.

فرمانده پایگاه هوایی چهارم شکاری وحدتی دزفول گفت: با این تغییر طبق پیش بینی‌های انجام شده به علت امتحانات مدارس و فعالیت نهادها، استقبال بازدیدکنندگان کمتر بود ولی تا پایان روز سوم آمار بازدیدکنندگان از این نمایشگاه به حدود چهار هزار نفر رسید.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود ۱۸۰ هزار نفر از همه طیف‌ها از نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول دیدن کردند، یادآور شد: امسال در حوزه توان رزم، پهپادهای نیروی هوایی نیز وارد نمایشگاه شدند تا جهاد تبیین تاریخ ایران اجرا شود که این غرفه‌ها مخاطبان خاص خود را دارند.

امیر ولدی بیان کرد: در حوزه هواپیما و پروازهای نمایشگاهی نیز پروازهای ویژه‌ای برگزار شده که در سه روز اخیر با رضایتمندی و بازخورد مثبت بازدیدکنندگان همراه بوده است.

وی به فعالیت ۲۲ غرفه در حوزه‌های مختلف رزمی در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: با اورهال هواپیماها این حوزه متفاوت‌تر شده و جوانان علاقه‌مند می‌توانند از نحوه اورهال هواپیماهای مختلف در فازها و ساعت‌های مختلف به دست متخصصان ایرانی آگاه شوند.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول خبر داد: در روزهای اول جنگ، متخصصان ایرانی نشان دادند بدون حضور مستشاران نظامی هم می‌توانند پرنده‌ها را به پرواز درآورند؛ اکنون این پروازها به دست جوانان کشورمان بازآمد می‌شوند که غرفه مربوط به این هواپیماها را می‌توانیم در این نمایشگاه ببینیم.

وی افزود: پهپاد کمان ۱۲ نیز برای نخستین بار با تدبیر فرمانده نیروی هوایی ارتش وارد نمایشگاه شد که جوانان می‌توانند این ظرفیت را ببینند و مطمئن شوند دیوار دفاعی و ستون مستحکم دفاعی ما در مقابل دشمن برقرار است و نیروهای مسلح با تجهیزات بومی روز از آسمان و دریا محافظت خواهند کرد.

پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یکهزار و ۵۱۵ سورتی پرواز برون مرزی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در بمباران مواضع دشمن بعثی و پشتیبانی از رزمندگان داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار