به روز شده در: ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
امیر ایرانی گفت: آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده و هم‌رزمان بنده در جای جای اقیانوس‌ها و دریا‌ها حضور چشمگیری دارند.
کد خبر: ۵۸۰۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۹ - 25March 2023

دست کشورهایی را که احترام مردم ایران را نگه می‌دارند می‌فشاریم/ آمادگی‌های ارتش به حد اعلا رسیده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش روز گذشته (جمعه) در آئین برگزاری محفل انس با قرآن کریم کارکنان ارتش که در مرز بین‌المللی شلمچه برگزار شد، در جمع خبرنگاران، «خرمشهر» را نماد مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در اینجا شهدای بسیاری برای حفظ نظام تقدیم کشور شد.

دریادار ایرانی بر افزایش توان و اقتدار ارتش تاکید کرد و گفت: این افزایش سبب می‌شود تا دشمن نتواند هیچگاه بخواهد حتی اندازه یک ذره علیه کشور اقدام شومی را مرتکب شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: قطعاً آمادگی‌های ارتش کشور در حد اعلای خود رسیده و هم‌رزمان بنده در جای جای اقیانوس‌ها و دریا‌ها حضور چشمگیری دارند و این حضور همان نماد افتخار و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: آنچه امروز در عرصه‌های مختلف تقدیم می‌کنیم، چیزی جز توان و اقتدار داخلی نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که پایه آن بر اساس جوانان بنا شده است.

این مقام ارشد نظامی تاکید کرد: باید با مشارکت جوانان گام‌های مهم‌تر و بیشتری را در حوزه‌های مختلف برداریم تا اقتدار ایران بیش از پیش به جهانیان نشان داده شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حضور ما در آب‌های جهان پیامش این است که خواستار صلح و دوستی هستیم و دست گرم همه کشور‌هایی را که احترام مردم ایران را نگه می‌دارند، حتماً خواهیم فشرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار