به مناسبت روز ملی خلیج فارس؛

نمایشگاه حکمرانی آب با حضور معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع افتتاح شد

نمایشگاه حکمرانی آب با حضور امیر دریادار خواجه امیری در سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح افتتاح شد.
کد خبر: ۵۸۶۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵ - 30April 2023

نمایشگاه حکمرانی آب با حضور معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع افتتاح شدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، نمایشگاه حکمرانی آب با حضور امیر دریا دار مهدی خواجه امیری معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس برگزار شده است، ۱۷ شرکت دانش بنیان، مراکز و سازمان‌های علمی، پژوهشی و دانشگاهی کشور شرکت کرده و دستاورد‌های خود را در حوزه آبخیزداری، ژئوفیزیک دریایی، هیدروگرافی بنادر، نقشه برداری دریایی، و... به نمایش گذاشته اند.

براساس این گزارش؛ مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب ایران، سازمان هواشناسی کشور، انجمن ژئوپلیتیک ایران، نیروی دریایی راهبردی ارتش، دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی شریف و چندین شرکت خصوصی فعال و مرتبط با این حوزه در این نمایشگاه حضور یافتند.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع ضمن افتتاح این نمایشگاه از دستاورد‌های ارائه شده توسط ۱۷ مرکز علمی و دانشگاهی این نمایشگاه بازدید و در جریان روند پیشرفت‌ها و بازدهی دستاورد‌های ارائه شده در این نمایشگاه قرار گرفت.

امیر سرتیپ دوم مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح در این بازدید معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح را همراهی کرد.

انتهای پیام/241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار