پیام سرلشکر سلامی به‌مناسبت شهادت حمیدرضا الداغی؛

مشعل غیرتمندی در دفاع از ناموس در جامعه ایرانی روشن است

فرمانده کل سپاه در پیامی به‌مناسبت شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی» تأکید کرد: شکوه غیرت و مشعل غیرتمندی در دفاع از ناموس در جامعه ایرانی پرفروغ‌تر از همیشه روشن است.
کد خبر: ۵۸۶۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۵ - 02May 2023

سرلشکر سلامیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی شهادت «حمیدرضا الداغی» را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه، شجاعانه و غیرتمندانه «حمیدرضا الداغی» جوان خوش‌غیرت دیار خراسان و سبزوار قهرمان در دفاع از حریم عفاف و ناموس را به خانواده معظم ایشان و آحاد مردم فهیم و غیور ایران به‌ویژه استان خراسان رضوی تبریک و تسلیت می‌گویم.

این ماجرای عبرت‌انگیز و معنادار نشان داد که شکوه غیرت و مشعل غیرتمندی در دفاع از نوامیس در جامعه ایرانی پر فروغ‌تر از همیشه روشن است و به مدد هوشمندی و هوشیاری ملت به ویژه نسل جوان و غیور مؤمن و مسئولیت‌شناس ایران، تلاش‌های شیطانی و فریبکارانه دشمن در ترویج «منکر» و تخریب «معروف» به ثمر نخواهد نشست و در معادله‌ای معکوس تقویت خروش ملی در صیانت از حق امنیت اجتماعی و هنجار‌های فرهنگی و اخلاقی در جای‌جای سرزمین را رقم خواهد زد.

جهاد قهرمانانه و شهادت افتخارآمیز «شهید غیرت» حمیدرضای عزیز را می‌ستایم و بر ملت ایران و جوانان پهلوان این سرزمین که یکپارچه و مصمم پرچم «معروف» و «دفاع از ناموس» را در میهن اسلامی و در این ماجرا به اهتزاز درآوردند، درود می‌فرستم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها