ارشد انجمن وابستگان نظامی خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران:

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی در تأمین امنیت پایدار منطقه دارد

ویانا گراموسا گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با وجود کارکنان مستعد و تجهیزات دفاعی بروز همواره توانسته در مقابله با تهدیدات فائق آمده و امنیت پایدار را برای کشور‌های هم پیمان خود فراهم آورد.
کد خبر: ۵۸۶۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶ - 02May 2023

نیروی زمینی هر کشور در خط مقدم دفاع از تمامیت ارضی آن کشور قرار دارد/ نیروی زمینی ارتش نقش بسزایی در تامین امنیت پایدار منطقه داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سرهنگ «نیلسون ویانا گراموسا» ارشد انجمن وابستگان نظامی خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران در دیدار با امیر سرتیپ «حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش که با حضور وابستگان نظامی و دفاعی ۳۵ کشور هم‌پیمان در تالار ۲۲ بهمن نزاجا برگزار شد، با تأکید بر اهمیت نقش نیروی زمینی در دفاع از تمامیت ارضی کشور‌ها، اظهار داشت: نیروی زمینی هر کشور در خط مقدم دفاع از تمامیت ارضی آن کشور قرار دارد و تنها با حضور مقتدر آن می‌توان به مقابله با تهدیدات پرداخت.

سرهنگ نیلسون ویانا گراموسا با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نقش بسزایی را در تامین امنیت پایدار منطقه غرب آسیا دارد، گفت: نیروی زمینی با وجود کارکنان مستعد و تجهیزات دفاعی بروز همواره توانسته در مقابله با تهدیدات فائق آمده و امنیت پایدار را برای کشور‌های هم پیمان خود فراهم آورد.

ارشد انجمن وابستگان نظامی خارجی مقیم جمهوری اسلامی ایران با اشاره به خودکفایی ایران اسلامی در ساخت و بکارگیری تجهیزات بروز عنوان کرد: با توجه به شرایط پیچیده و موقعیت خاص ایران در نقشه جغرافیای دنیا، استفاده از تجهیزات بومی موجب عدم وابستگی به استکبار جهانی شده و موجبات صلح و ثبات پایدار در منطقه را فراهم می‌آورد.

وی در پایان ضمن تشکر از فرمانده نیروی زمینی ارتش به نمایندگی از تمامی وابستگان نظامی خاطرنشان کرد: این مراسم، نشان‌دهنده قدرت دفاعی روزافزون ارتش جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه است و تمامی وابستگان نظامی نیز به نمایندگی از دولت‌های خود از نقش ارتش ایران در برپا کردن صلح پایدار در منطقه تشکر می‌کنند.

در ادامه این مراسم، وابسته نظامی کشور ترکیه ضمن تجلیل از زحمات کارکنان نیروی زمینی ارتش در زلزله اخیر ترکیه گفت: مراتب تشکر و قدردانی خود و ملت ترکیه را برای حمایت و کمک‌های بشردوستانه جمهوری اسلامی ایران در امداد و نجات و فعالیت‌های پزشکی و درمانی در مناطق آسیب دیده در زلزله ابراز می‌کنیم.

وابسته نظامی کشور ترکیه افزود: دوستی و همکاری میان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و ترکیه برای امنیت منطقه و جهان، بسیار مهم و تأثیرگذار بوده و در آینده نیز، ثمرات بیش‌تری را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار