در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی مطرح شد؛

جانشین فرمانده کل سپاه: نقش‌ مؤثر بسیج در حل مشکلات کشور/ انقلاب اسلامی بر تمام قدرت‌های جهان چیره شده است

سردار فدوی با بیان اینکه کشور در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار دارد، گفت: امروز بسیجیان در جهاد سازندگی با اخلاص و وحدت پای کار آمده و به صورت جهادی کشور را می‌سازند.
کد خبر: ۵۸۷۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱ - 07May 2023

نقش‌ مؤثر بسیج در حل مشکلات کشور/ انقلاب اسلامی بر تمام قدرت‌های جهان چیره شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و جهادگران فاطمی که در حسینیه ثارالله اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی از سوی امام (ره) و مقام معظم رهبری دستورات مختلفی صادر شد که تمامی این دستورات منشأ خیر و برکت برای انقلاب اسلامی و پیروزی و رشد آن بوده است.

سردار فدوی با بیان اینکه مسیر اصلی کشور رو به پیشرفت، عمران و آبادانی است، تصریح کرد: امروز بسیج سازندگی که به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی تحت عنوان «جهاد سازندگی» در کشور بنیان نهاده شده، در امتداد هم قرار دارند و دلدادگان انقلاب در راستای تحقق اهداف این دستورات حرکت می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه کشور باید از این مرحله عبور کرده و در هیچ نقطه‌ای از آن شاهد محرومیت و دغدغه معیشتی نباشیم، گفت: مشکلات کنونی در شأن ملت بزرگ و شریف ما نیست و نباید در ام‌القرای انقلاب اسلامی چنین گرفتاری‌هایی را شاهد باشیم.

وی افزود: باید از مراحل ابتدایی همچون جاده‌سازی، آبرسانی و خانه‌های روستایی عبور کنیم و وارد فاز جدیدی از رفع دغدغه‌ها و انجام مسئولیت الهی در کشور شویم.

سردار فدوی نیروی انسانی و بسیجیان مخلص را مهم‌ترین سرمایه نظام در تحقق این اهداف اعلام کرد و افزود: امروز مقدمه و شرایط عمل به تکالیف جهادی در کشور فراهم است و در ادامه مسیر در تمام نقاط کشور بسیجیان با حکم و وعده قرآن که حرکت جهادی را خدا تضمین می‌کند، پای کار هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گرچه تمام خبیثان عالم و همدستان آمریکا سعی کردند تا بر ایران پیروز شوند، نتوانستند و امروز قدرت انقلاب اسلامی بر تمام قدرت‌های پوشالی جهان چیره شده است.

وی اضافه کرد: ۴۴ سال است که حتی یک اقدام استکبار جهانی علیه ایران پیروز نشده و وزارت خزانه‌داری آمریکا که مسئول مستقیم اجرای جنگ‌های فنی، اقتصادی علیه ایران است، اعتراف کرده که ما (آمریکایی‌ها) نتوانستیم در برابر ایران به موفقیت دست یابیم.

سردار فدوی بیان کرد: این قاعده قرآن است که هر جا مخلصانه و مجاهدانه وارد شدیم، در جبهه حق پیروز شویم و امروز بسیجیان در جهاد سازندگی با اخلاص و وحدت پای کار آمده و به صورت جهادی کشور را می‌سازند.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه سخنان خود اظهار داشت: در شأن ملت شهید داده و شهیدپرور ما نیست که با برخی گرفتاری‌های اقتصادی و معیشتی روبه‌رو شوند و ضروری است تا همه نهاد‌های انقلابی و دولت پای کار آمده و بهترین نتایج را برای مردم رقم بزنند.

وی انجام تکالیف مأموریت‌های بسیج را در راستای عمل به فرامین قرآن اعلام کرد و گفت: ما در بسیج سازندگی و در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) که به فرمان مقام معظم رهبری تشکیل شده است به صورت جهادی پای کار هستیم تا ملت سرافراز ما از بالاترین جایگاه در عالم برخوردار شوند.

سردار فدوی تصریح کرد: فرصت‌های کار فراوانی در کشور وجود دارد تا بتوانیم این اقدامات را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم و بسیج سازندگی می‌تواند به عنصر اصلی در تحقق اهداف و آرمان‌های نظام تلقی شود.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: بسیج سازندگی در کنار دولت می‌تواند تمام مشکلات اقتصادی، معیشتی، عمرانی و زیرساختی کشور را مرتفع کند و دولت نیز باید تا پای جان در کنار مردم قرار گیرد.

وی جبهه مقاومت را سرافراز، سربلند و قوی در کل جهان معرفی کرد و ادامه داد: امام (ره) ۴۴ سال پیش اعلام کرد که «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» و ما نتیجه این فرمایش امام راحل را در تشکیل جبهه مقاومت و پیروزی ملت‌های لبنان، سوریه، یمن و عراق مشاهده کردیم.

سردار فدوی نظام اسلامی را نظامی برخاسته از بطن انقلاب عنوان کرد و گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اقدامات شایسته‌ای از سوی بسیج سازندگی انجام می‌شود و امروز طرح‌های بزرگ و مقتدرانه‌ای در دست اقدام است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی می‌تواند ستون پنجم دشمن را از هم فرو بپاشد.

جانشین فرمانده کل سپاه با تبریک فرا رسیدن روز بسیج سازندگی، از بسیجیان مخلص برای حضور در جبهه‌های کار اقتصادی، عمرانی و زیربنایی در نقاط مختلف استان اردبیل تقدیر کرد و افزود: ما در جنگ تحمیلی بیش از ۲۰۰ هزار شهید را در راه آرمان‌های انقلاب تقدیم کردیم و امروز نیز باید با صدق و اخلاص رهرو راستین این شهدا باشیم.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار