معاون اقتصادی رئیس جمهور:
«رضایی» گفت: رفتار امروز دشمنان علیه ملت ایران، کمتر از اشغال خرمشهر و محاصره آبادان نیست.
کد خبر: ۵۹۱۹۱۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱ - 25May 2023

رفتار امروز دشمنان کمتر از اشغال خرمشهر نیست

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، «محسن رضایی» معاون اقتصادی رئیس جمهور، که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر به کرمان سفر کرده، در گلزار شهدای این شهر، اظهار داشت: دشمن سال هاست به شیوه‌های مختلف، از جمله جنگ‌های روانی در فضای مجازی، و جنگ اقتصادی برای بر هم زدن اوضاع داخلی ایران تلاش می‌کند و این توطئه‌ها کمتر از محاصره آبادان و خرمشهر نیست.

وی ابراز امیدواری کرد: به برکت خون شهدا و همچنین ایستادگی و مقاومت مردم، افق روشنی در انتظار مردم ایران است.

رضایی محاصره اقتصادی دشمن را بی سابقه توصیف کرد و افزود: حتی نفت مان را قاچاقی می‌فروشیم و اگر آمریکا، خریداران نفت ایران را شناسایی کند، آنان را نقره داغ  می‌کند.

وی تصریح کرد: دشمن تعجب می‌کند، علی رغم این محاصره اقتصادی، چگونه نفت ایران به فروش می‌رسد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور که در جمع زائران مرقد مطهر شهید سلیمانی و برخی جانبازان شیمیایی سراسر، سخن می‌گفت، با اقرار به وجود ضعف‌های اقتصادی در داخل، گفت: اکنون قصد مطرح کردن ضعف‌ها را نداریم؛ اما نتیجه مقاومت‌ها، تربیت  انسان‌هایی همچون حاج قاسم و همین جانبازان شیمیایی است که همچنان با آثار جنگ، درگیرند.

وی خطاب به جوانان گفت: گول تبلیغات رسانه‌های معاند را نخورند و دشمن قصد تضعیف ایمان و بر هم زدن اعتماد جوانان، نسبت به انقلاب و اسلام را دارد.

رضایی با بیان اینکه، دشمن از جنگ نظامی، هراس دارد و جنگ اقتصادی را پیش گرفته، این توطئه را نغز کم اثر خواند و ابراز امیدواری کرد، روز‌های خوب و افقی روشن در انتظار ملت ایران است.

وی ملت ایران را ملت امام حسین دانست و گفت: بزرگمردی بالای سر این ملت است که هیچ قدرتی توان شکستش راندارد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار