به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
آیین سالگرد تدفین شهید گمنام استانداری هرمزگان امروز با حضور مسئولان استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.
کد خبر: ۵۹۲۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶ - 27May 2023

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از هرمزگان، امروز با حضور «مهدی دوستی» استاندار هرمزگان، معاونان و کارکنان استانداری هرمزگان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، آیین سالگرد تدفین شهید گمنام استانداری هرمزگان برگزار شد.

حجت الاسلام محمد کذایی استاد حوزه و دانشگاه سخنران این مراسم با اشاره به جایگاه شهدا در نزد خداوند اظهار داشت: تقرب به خداوند نیازمند دو بال ایمان و عمل صالح است که با استفاده از این دو عامل انسان به قرب الهی خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه عمل صالح می‌تواند با اعضا و جوارح انسان باشد و هم می‌تواند قلبی، ذهنی و روحی باشد گفت: پیش زمینه عمل صالح، ایمان است، شهدا می‌دانستند که برای تقرب الهی باید با عمل صالح، جان خود را بذل کنند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: شهدای ما با اقتدا به امام حسین علیه السلام به عنوان سید الشهدا، راه شهادت و سعادت را انتخاب کرده و جان خود را انفاق و بذل کردند.

وی در پایان با برشمردن ویژگی‌های انسان مومن با اشاره به اینکه انسانهای مومن با یاد خدا و آخرت مضطرب و پریشان می‌شوند گفت: اگر میخواهیم بدانیم نور خدا در قلب رخنه کرده باید دید با یاد خدا چه حالتی در ما نمود پیدا می‌کند.

در این مراسم که در نمازخانه استانداری هرمزگان برگزار شد برنامه‌های دیگری همچون محفل انس با قرآن و مداحی نیز برگزار شد.

آیین سالگرد تدفین شهید گمنام استانداری هرمزگان برگزار شد

آیین سالگرد تدفین شهید گمنام استانداری هرمزگان برگزار شد

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار