به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
نخستین نمایشگاه کار برای معرفی نیاز‌های کاری ۳۰ شرکت تولیدی و خدماتی به دانشجویان دانشگاه گیلان در این واحد آموزشی راه‌اندازی شد.
کد خبر: ۵۹۳۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶ - 30May 2023

برپایی نخستین نمایشگاه کار در دانشگاه گیلانبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، نخستین نمایشگاه کار برای معرفی نیاز‌های کاری ۳۰ شرکت تولیدی و خدماتی به دانشجویان دانشگاه گیلان در این واحد آموزشی راه‌اندازی شد.

«فرید نجفی» رییس دانشگاه گیلان در حاشیه برپایی نخستین نمایشگاه کار در گیلان اظهار داشت: نخستین نمایشگاه کار دانشگاه گیلان با حضور ۳۰ شرکت و واحد صنعتی استان گیلان در محل دانشکده فنی دانشگاه گیلان در حال برگزاری است.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد ارتباط مستقیم بین شرکت‌ها، واحد‌های تولیدی و خدماتی با دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی و معرفی نیاز‌های بازار اشتغال عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه، ۳۳۴ دانشجو و دانش‌آموخته‌ رشته‌های تحصیلی در خصوص نیاز‌های کاری واحد‌های تولیدی شرکت‌کننده مشاوره ارائه می‌کنند.

در پایان این نمایشگاه ۲ روزه (۸ و ۹ خرداد) تعدادی از دانشجویان در قالب دوره‌های کارآموزی تابستانی، کارورزی و یا نیروی کار مهندسی در این شرکت‌ها جذب می‌شوند.

انتهای پیام/

برچسب ها: گیلان ، رشت ، دانشگاه ، نمایشگاه ، کار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار