به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تشریح کرد؛
محمدی از استقرار آتش‌نشانان در ۸۰ نقطه از اطراف حرم مطهر، همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب خبر داد.
کد خبر: ۵۹۳۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷ - 02June 2023

آماده‌باش ۴۵۰ آتش‌نشان و ۱۳۴ ایستگاه آتش‌نشانی برای برگزاری مراسم ارتحال امام راحلبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «قدرت الله محمدی» مدیرعامل سازمان آتش نشانی در مورد استقرار آتش نشانان در اطراف حرم مطهر امام خمینی (ره) اظهار داشت: علاوه بر آماده باش کامل تمام ایستگاه‌های آتش نشانی تهران در سالروز ارتحال امام راحل، تعدادی از آتش نشانان به همراه خودرو‌های عملیاتی با استقرار خود در اطراف محل برگزاری مراسم، تأمین ایمنی این مراسم را بر عهده خواهند داشت.

محمدی درباره استقرار نیرو‌های آتش نشانی پایتخت برای تأمین ایمنی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: ۴۵۰ نفر از آتش نشانان به همراه ۱۶۵ دستگاه خودروی عملیاتی سبک و سنگین و ۶۵ دستگاه موتورسیکلت در ۸۰ نقطه از جمله درب‌های ورودی حرم مطهر، پارکینگ ها، صحن ها، شبستان ها، بزرگراه‌ها و خیابان‌های منتهی به حرم امام (ره)، عوارضی تهران-قم و... مستقر می‌شوند و تأمین ایمنی مراسم را به صورت همه جانبه بر عهده خواهند داشت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان از شامگاه روز شنبه ۱۳ خرداد در نقاط از پیش تعیین شده استقرار می‌یابند و تا پایان مراسم و عادی شدن تردد در معابر، در این نقاط حضور دارند و مدیران عملیاتی نیز در طول برگزاری مراسم، با خودرو‌های خود به صورت گشت زنی از نقاط استقرار آتش نشانان بازدید می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همه ۱۳۴ ایستگاه آتش نشانی در روز ۱۴ خرداد در آماده‌باش کامل به سر می‌برند، خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می‌شود حین برگزاری مراسم در این روز، حتما نکات ایمنی را رعایت کنند و در صورت بروز هرگونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی سریعا مراتب را به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار