به روز شده در: ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۴
در پایگاه هوایی شهید دوران انجام شد؛
با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش یک فروند جنگنده «سوخو ۲۴» و یک فروند هواپیمای ترابری «سی ۱۳۰» بازآمادشده در پایگاه هوایی شهید دوران به ناوگان عملیاتی این نیرو ملحق شد.
کد خبر: ۵۹۵۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷ - 08June 2023

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با حضور امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش یک فروند هواپیمای ترابری سنگین «سی ۱۳۰» و یک فروند هواپیمای جنگنده بمب‌افکن راهبردی سوخت ۲۴ بازآماد شده، پس از انجام پرواز و تست نهایی به ناوگان عملیاتی نیروی هوایی ارتش ملحق شد.

هواپیمای سی ۱۳۰ با ۴۰ هزار نفر ساعت و هواپیمای سوخو ۲۴ با ۱۰۸ هزار نفر ساعت، با تلاش کارشناسان و نخبگان جوان و زبده فنی پایگاه هوایی شهید دوران، بازآماد (اورهال) و به ناوگان هوایی ارتش ملحق شد؛ بنابراین گزارش، امیر سرتیپ واحدی در حاشیه این مراسم ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پایگاه شهید دوران، توان رزمی و عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

دیدار چهره به چهره با خانواده‌ها، کارکنان پایور و وظیفه و متخصصان، افتتاح دو مهمانسرا بازسازی و نوسازی شده، بازدید از قرارگاه و مرکزآموزش سربازی و دیدار با فرمانده گروه پدافند شهید مرزبان شیراز از دیگر برنامه‍‌های بازدید امیر سرتیپ واحدی از پایگاه شهید دوران بود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار