در جهت تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی صورت گرفت؛
 رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چهارباغ از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در گلخانه چهار نخل چهارباغ به مناسبت هفته صنایع دستی با محوریت اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال خبر داد و گفت: همه باید در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و رونق تولید در کشور بکوشیم.
کد خبر: ۵۹۵۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۹ - 09June 2023

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با محوریت اقتصاد مقاومتی در شهرستان چهارباغ البرزبه گزارش دفاع‌پرس از البرز، «محمدرضا حدادیان» رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان چهارباغ با بیان اینکه بسیاری از غرفه داران حاضر در این نمایشگاه با حمایت سازمان بسیج سازندگی استان البرز موفق به تولید و اشتغال زایی شده‌اند، اظهار داشت: صنایع دستی امروز بستری برای رونق تولید، اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه صنایع دستی و محیط زیست از امروز در گلخانه چهار نخل واقع در ورودی شهرستان چهارباغ، بلوار شهدای گمنام آغاز شده و تا پایان روز ۲۰ خرداد ادامه دارد، افزود: شهرستان چهارباغ می‌تواند در آینده به قطب صنایع دستی و اقتصاد مقاومتی استان البرز تبدیل شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان چهارباغ افزود: با توجه به اینکه هفته صنایع دستی، مصادف با هفته محیط زیست که از ۱۶ خرداد آغاز شده و همچنین نزدیک به روز جهانی گل و گیاه است که با برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در محیط گلخانه‌ای سعی شده تا اقدامی مشترک برای نمایش توانمندی‌ها در این حوزه‌ها انجام شود.

وی رشته‌های حاضر در این نمایشگاه را میناکاری، سفال و سرامیک، صنایع چوبی، قلمزنی روی مس و پته دوزی عنوان کرد و گفت: همچنین غرفه‌ای برای نقاشی و فعالیت کودکان در داخل گلخانه در نظر گرفته شده است. ساعات بازدید از نمایشگاه از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ تعیین شده‌است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار