ارشد نظامی ارتش در استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل:

پدافند هوایی با در اختیار داشتن تجهیزات بومی دراوج بالندگی قرار دارد

امیر سرتیپ دوم شفیعی گفت: امروز پدافند هوایی ارتش با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و با ذکاوت در کنار تجهیزات بومی و به‌روز در اوج بالندگی قرار دارد.
کد خبر: ۵۹۹۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴ - 26June 2023

پدافند هوایی با در اختیار داشتن تجهیزات بومی دراوج بالندگی قرار داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم «امیرحسین شفیعی» ارشد نظامی ارتش در استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل با امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی، فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیر سرتیپ دوم شفیعی در این دیدار با بیان اینکه کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش با کار و تلاش جهادی، تحول عظیمی را در مجموعه پدافندهوایی کشور رقم زده‌اند، گفت: پدافند هوایی با بهره‌گیری از دانش و تخصص‌های نوین باعث ارتقای توان رزم و آمادگی نیرو‌های مسلح شده است.

وی خاطرنشان کرد: پدافند هوایی با گام نهادن در عرصه‌های بزرگ راداری و موشکی و با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و با ذکاوت در کنار تجهیزات بومی در اوج بالندگی و بازدارندگی قرارگرفته است.

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب هم در این دیدار با اشاره به اینکه همکاری تنگاتنگ نیروی پدافند هوایی با مراکز دانشگاهی و شرکت‌های دانش بنیان منجر به توسعه، رشد و شکوفایی این نیرو شده است، گفت: با همکاری و همدلی ایجاد شده بین نیرو‌های مسلح امنیت کامل در سراسر مرز‌های هوایی جمهوری اسلامی حکم فرماست.

امیر سرتیپ دوم عظیمی، تاکید کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش در بالاترین سطح از آمادگی رزمی قرار دارد و چنانچه تهدید و حرکت اشتباهی از سوی دشمنان صورت گیرد با مشت محکم و اراده فولادین مدافعان آسمان مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها