فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ایران هشداری به دشمنان است

امیر صباحی‌فرد گفت: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرز‌های اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان‌شکن نیرو‌های مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.
کد خبر: ۵۹۹۵۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۷ - 26June 2023

آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ایران هشداری به دشمنان استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» با حضور در گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) قم، ضمن بازدید از مراکز عملیاتی و سرپنجه ها، با کارکنان این گروه پدافندی دیدار کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی در جمع کارکنان این یگان پدافندی، به نقش قدرت نظامی در تامین امنیت پایدار کشور اشاره کرد و گفت: قدرت نظامی از پایه‌های اصلی قدرت ملی یک کشور است و به میزان نقشی که در بازدارندگی از تهدید و مقابله با آن دارد، در تأمین امنیت پایدار، مهم به شمار می‌آید.

وی آمادگی دفاعی و قدرت تسلیحاتی نیرو‌های مسلح را بازدارنده دانست و تصریح کرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرز‌های اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان شکن نیرو‌های مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.

امیر صباحی‌فرد در ادامه، ارتقای کیفیت نیروی انسانی را بسیار مهم دانست و گفت: در مقوله قدرت و اقتدار نظامی یک کشور، نیروی انسانی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار