معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش در آیین استقبال از ناوگروه ۹۰ نداجا:

نیروی دریایی ارتش در صیانت همه‌جانبه از منافع ملی نقش تعیین‌کننده‌ای دارد

امیر دریادار «بلوچ» گفت: در راستای تأمین امنیت دریایی و حفظ و حراست از ناوگان تجاری، نیروی دریایی ارتش تلاشی خستگی‌ناپذیر و بی وقفه دارد.
کد خبر: ۵۹۹۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰ - 27June 2023

نیروی دریایی ارتش در صیانت همه‌جانبه از منافع ملی نقش تعیین‌کننده‌ای داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آیین استقبال از کارکنان ناوگروه ۹۰ نیروی دریایی ارتش که پس از ۸۴ روز دریانوردی به کشور بازگشتند، با حضور امیر دریادار «بابک بلوچ» معاون هماهنگ‌کننده این نیرو، امیر دریادار دوم «جلیل مقدم» جانشین قرارگاه مقدم ناوگان جنوب، امیر دریادار دوم «قادر وظیفه» فرمانده منطقه یکم امامت نداجا و جمعی از فرماندهان این منطقه در بندرعباس برگزار شد.

امیر دریادار بلوچ در این مراسم با تأکید بر قدرت کنونی و نقش تعیین‌کننده نیروی دریایی در صیانت همه‌جانبه از منافع ملی اظهار داشت: در راستای تأمین امنیت دریایی و حفظ و حراست از ناوگان تجاری، نیروی دریایی ارتش با انجام عملیات‌های پی در پی و مستمر دریانوردی، تلاشی خستگی‌ناپذیر و بی وقفه دارد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی دریایی ارتش افزود: ناوگروه ۹۰ با انجام دریانوردی در محدوده خلیج عدن و دریای سرخ ضمن اسکورت و پشتیبانی از یگان‌های شناور تجاری خودی و بیگانه که در منطقه حضور دارند نسبت به تأمین امنیت کلیه خطوط مواصلاتی اقدام کرده است.

امیر دریادار بلوچ یادآور شد: عرصه دریا و دریانوردی با تحریم‌ها و به چالش کشیدن جمهوری اسلامی برای ما محدود نخواهد ماند و تاریخ گواه روشنی بر این ادعاست.

معاون هماهنگ‌کننده نداجا خاطرنشان کرد: امروز توسعه پایدار و انجام کار به نحو شایسته در کنار آموزش‌های نوین و کاربردی نیروی دریایی ارتش، توان رزم و اقتدار این نیروی راهبردی را بیش از پیش ارتقا داده است.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها