وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

باید برای تداوم متوازن و مکمل برنامه موشکی مطابق با دستاورد‌های روز دنیا و تهدیدات حرکت شود

امیر آشتیانی با اشاره به موفقیت‌های چشم گیر و افتخارات به دست آمده در سازمان هوافضا، گفت: باید قدردان خداوند باشیم و نباید به موفقیت‌ها به دست آمده قانع بود و مغرور شد، لازم است همانند گذشته با خلاقیت، ابتکار و پشتکار در جهت توسعه برنامه‌های دفاعی حرکت کنیم.
کد خبر: ۵۹۹۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴ - 27June 2023

باید برای تداوم متوازن و مکمل برنامه موشکی مطابق با دستاورد‌های روز دنیا و تهدیدات حرکت شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «محمدرضا آشتیانی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در آیین نکوداشت نخبگان و پاسداشت دستاورد‌های سازمان صنایع هوافضا با اشاره به اهمیت شکرگزاری و قدردانی نعمات الهی، لزوم عمل به دستورات الهی و حرکت در مسیر انبیا، اولیا و ائمه معصومین را نوعی شکرگزاری دانست و اظهار داشت: باید شکرگزار نعمت مهم جمهوری اسلامی ایران باشیم که به واسطه این نعمت بزرگ الهی است که همه ما در مسیر اسلام عزیز قرار گرفته ایم.

امیر آشتیانی با اشاره به اهمیت خدمت در جمهوری اسلامی ایران گفت: حرکت و تلاش در این مسیر و عمل به وظایف و تکالیف نوعی شکر گزاری نعمت الهی است و باید بیش از پیش به تلاش و خدمت به اسلام عزیز و مردم عزیزمان ادامه دهیم.

وزیر دفاع با اشاره به موفقیت‌های چشم گیر و افتخارات به دست آمده در سازمان هوافضا، ضمن تبریک موفقیت ها، افزود: باید قدردان خداوند باشیم و نباید به موفقیت‌ها به دست آمده قانع بود و مغرور شد، لازم است همانند گذشته با خلاقیت، ابتکار و پشتکار در جهت توسعه برنامه‌های دفاعی حرکت کنیم.

وی با تاکید بر رعایت اولویت‌ها گفت: باید برای تداوم متوازن و مکمل برنامه موشکی در حوزه‌های موشک سطح به سطح، سطح به هوا، موشکی دریاپایه و هواپایه مطابق با دستاورد‌های روز دنیا و تهدیدات حرکت شود.

در انتهای این برنامه جمعی از مدیران، نخبگان، دانشمندان و همچنین روسای قبلی سازمان هوافضا با حضور وزیر دفاع مورد تجلیل واقع شدند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار