در اطلاعیه ستاد کل نیرو‌های مسلح مطرح شد؛

موافقت فرمانده معظم کل قوا با بخشش اضافه خدمت کارکنان وظیفه و مشمولان غایب

ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه و مشمولان غایب، مورد بخشش فرماندهی معظم کل قوا قرار گرفت.
کد خبر: ۶۰۰۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷ - 01July 2023

اطلاعیه ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص بخشش اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه و مشمولین غایببه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، برابر اعلام معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه و مشمولین غایب، مورد بخشش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) قرار گرفت.

در اطلاعیه ستاد کل نیرو‌های مسلح در این زمینه آمده است: به استناد مصوبه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) و به میمنت عید سعید غدیر خم، اضافه خدمت سنواتی سه و شش ماهه کارکنان وظیفه دارای غیبت سنواتی و همچنین مشمولین وظیفه غایبی که تا تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱ خود را جهت انجام خدمت دوره ضرورت، معرفی نمایند، مورد بخشش معظم‌له قرار گرفت.

بر این اساس، کلیه کارکنان وظیفه دارای غیبت سنواتی برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و بهره‌مندی از بخشش مذکور به کارگزینی یگان مربوطه مراجعه نمایند و مشمولین وظیفه غایب خدمت دوره ضرورت (موضوع بند ۱ ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی) چنانچه با بهره‌مندی از فرصت پیش آمده، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱ خود را به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ معرفی و برای اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند، از مقررات بخشش اضافه خدمت سنواتی بهره‌مند خواهند شد.

در پایان این اطلاعیه تاکید شده است: چنانچه هر یک از مشمولین وظیفه غایبی که در مهلت تعیین شده برای تعیین وضعیت خدمتی اقدامی ننمایند و یا در تاریخی که برای اعزام آن‌ها تعیین‌شده در خدمت حاضر نشوند، کماکان به موجب ماده مذکور با اضافه خدمت سنواتی به خدمت اعزام خواهند گردید. در ضمن این بخشودگی موجب حذف آثار اضافه خدمت نگردیده و مجوزی برای استفاده از معافیت‌های کفالت یا تحصیلی برای دارندگان غیبت سنواتی نخواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار