حقوق بشر آمریکایی/ در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: حمایت آمریکا از تروریست‌ها/ آمریکا در موضوع حقوق بشر کارنامه سیاهی دارد

امیر «اکرمی‌نیا» گفت: گروهک تروریستی منافقین جنایت‌های زیادی علیه هموطنان عزیزمان مرتکب شد و این جنایات با چراغ سبز آمریکایی‌ها صورت گرفته است.
کد خبر: ۶۰۰۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۲ - 03July 2023

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:امیر سرتیپ «محمد اکرمی‌نیا» معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با اشاره به کارنامه سیاه آمریکایی‌ها در موضوع حقوق بشر، اظهار داشت: تهاجم نظامی به کشورهای مختلف از جمله ویتنام، افغانستان، عراق و... نشان‌دهنده نقض حقوق بشر از سوی آمریکایی‌ها و کارنامه تیره و تار آن‌ها در مواجهه با انسان‌هاست.

امیر سرتیپ اکرمی‌نیا نگهداری غیرقانونی اتباع افغانستانی در زندان گوانتانامو را از دیگر اقدامات ضد حقوق بشری آمریکایی‌ها برشمرد و افزود: ایجاد مراکز مخفیانه نگهداری زندانیان در عراق و دیگر کشورها از دیگر اقدامات ضد حقوق بشری آمریکایی‌ها بوده که به دور از چشم عموم مردم و مجامع بین‌المللی انجام شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به حمایت آمریکا از گروهک‌های تروریستی در ایران اشاره و بیان کرد: گروهک تروریستی منافقین جنایت‌های زیادی علیه هموطنان عزیزمان مرتکب شد و این جنایات با چراغ سبز آمریکایی‌ها صورت گرفته است.

وی همچنین درباره نقش رسانه‌ها در پرداختن به اقدامات ضد بشری و جنایات آمریکا، گفت: رسانه‌ها می‌توانند اقدامات ضدحقوق بشری آمریکایی‌ها را افشا و با تهیه گزارش و اخبار، اقدامات جنایت‌کارانه و حمایت‌های آن‌ها از تروریست‌ها را اطلاع‌رسانی کنند.

امیر اکرمی‌نیا با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی در قبال اقدامات ضد بشری آمریکا، خاطرنشان کرد: بسیاری از نهاد‌ها و مجامع بین‌المللی در خاک آمریکا مستقر هستند و به همین دلیل تحت نفوذ این کشور قرار دارند.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها