رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

اصلی‌ترین قرارگاه تروریسم سایبری علیه ایران در آستانه فروپاشی است

سردار «جلالی» گفت: روز‌هایی که منافقین در قرارگاه جنگ شناختی و تروریسم سایبری خود علیه ملت ایران توطئه می‌چیدند و هیزم آتش تفرقه و تجزیه‌طلبی در ایران را فراهم می‌آوردند، غافل از آینده تلخ خود بودند.
کد خبر: ۶۰۰۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰ - 02July 2023

سردار جلالیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با انتشار مطلبی به اقدامات آلبانی علیه منافقین و هشدار نخست‌وزیر این کشور به اقدامات تروریستی این گروهک منحط واکنش نشان داد.

در این مطلب آمده است:

حال و هوای امروز منافقین در آلبانی، سرنوشت محتوم همه آن‌هایی است که به وطن خیانت می‌کنند.

آن‌هایی که یک روز در کنار صدام جنگیدند و کنار دست افسران حزب بعث اسرای ایرانی را شکنجه کردند!

خیانت در هیچ نقطه از جهان خاکی پسندیده نیست و خائن در جهنم خودساخته تا ابد اسیر و ذلیل است.

روز‌هایی که منافقین در قرارگاه جنگ شناختی و تروریسم سایبری خود علیه ملت ایران توطئه می‌چیدند و هیزم آتش تفرقه و تجزیه‌طلبی در ایران را فراهم می‌آوردند، غافل از آینده تلخ خود بودند. پیشتر و بار‌ها گفته بودیم منافقین در کمپ تیرانا یک الگوی تمام‌عیار جنگ و ترور سایبری و شناختی را در دستور کار داشتند که این روز‌ها صرفاً بخشی از آن افشا شده است.

اکنون که بخشی از فعالیت‌های مجازی تروریستی منافقین تعلیق شده است، مشخص شده که خیلی از حساب‌ها و صفحاتی که آتش‌بیار اغتشاشات و ناامنی بودند، ریشه در گنداب نفاق داشتند و حالا چند روزی است که سکوتی مرگ‌بار بر این فیک‌نیوز‌ها حاکم شده است.

منافقین آن روزی مسیرشان را گم کردند که حسابشان را از ملت ایران جدا کردند و مزدور آمریکا و صهیونیسم شدند.

اربابان آمریکایی منافقین و آن‌هایی که برای تروریسم خانه ساخته‌اند در برابر خون‌هایی که از ملت ایران ریخته‌اند، مسئول و مدیون هستند. هرچند که امروز فهمیده‌اند چاقوی منافقین حتی دست آن‌ها را هم بریده است.

عدالت برای منافقین به‌زودی اجرا خواهد شد و قاتلین بیش از ۱۷ هزار شهید به دست عدالت سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها