ما متحدیم/ در همایش «تجلی اخلاص» ویژه تقدیر از فعالان راهیان نور؛

سردار سلیمانی: گسترش راهیان نور و ارزان‌سازی آن راهبرد‌ بسیج در سال‌ جاری است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گسترش برنامه‌های راهیان نور و راهیان پیشرفت و راهبرد ارزان‌سازی آن‌ها دو راهبرد مهم سازمان بسیج مستضعفین در سال جاری است.
کد خبر: ۶۰۰۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶ - 02July 2023

سردار غلامرضا سلیمانیبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (یکشنبه) در همایش «تجلی اخلاص» ویژه تجلیل از دست‌اندرکاران راهیان نور با اشاره به واقعه عظیم «غدیر» اظهار داشت: از زمانی که واقعه غدیر خم رخ داد تا وفات پیامبر ۷۰ روز سپری شد و این در شرایطی بود که چنانچه حاضران در این اتفاق بزرگ آن را به درستی روایت می‌کردند، ما شاهد حوادث ناگوار بعدی آن مانند به شهادت رسیدن حضرت علی (ع) و حادثه عاشورا نبودیم و مسیر تاریخ هم این‌گونه سپری نمی‌شد.

سردار سلیمانی ادامه داد: پیامبر اعظم (ص) در واقعه غدیر خم راه رسیدن به نور را به امت اسلامی نشان دادند؛ اما تحریف این واقعه باعث شد تا مسیر تاریخ به گونه دیگری رقم‌ بخورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بنابراین برای اینکه وقایع دفاع مقدس، مانند واقعه غدیر خم دچار تحریف نشود، می‌بایست راهیان نور شکل بگیرد و تداوم یابد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی به‌عنوان عصر جدیدی از اسلام و به‌منظور برقراری صلح، سعادت و آزادی با حوادثی روبه‌رو شد که یکی از آن‌ها دفاع مقدس است.

سردار سلیمانی گفت: با برگزاری راهیان نور و راهیان پیشرفت و آبادانی باید حقایق را به نسل جدید و آینده‌ساز کشور منتقل و آگاهی‌بخشی کنیم؛ زیرا این تجربه‌ها بخشی از تاریخ ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر لزوم استفاده صحیح از فناوری راهیان نور عنوان کرد: بر این اساس، امسال گسترش برنامه‌های راهیان نور و راهیان پیشرفت و راهبرد ارزان‌سازی آن‌ها به‌عنوان دو راهبرد مهم سازمان بسیج مستضعفین تعیین شده است که با تمامی ارگان‌ها در این زمینه همکاری خواهیم کرد و در استان‌های میزبان هم زیرساخت‌های قوی‌تری ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها