مشاور فرمانده معظم کل قوا:

دفاع مقدس نماد عزت و افتخار ایران است

امیر سرتیپ «هاشمی» دفاع مقدس را نماد عزت و افتخار کشور دانست و گفت: قدرت بازدارندگی نیرو‌های مسلح از دوران دفاع مقدس به یادگار مانده است و آن را به‌روزرسانی کرده‌اند.
کد خبر: ۶۰۱۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۶ - 03July 2023

بازدارندگی دانش بالای نظامی ایران در برابر دشمنانبه گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌ شرقی، امیر سرتیپ «حسام هاشمی» مشاور فرمانده معظم کل قوا، امروز (دوشنبه) در جمع فرماندهان و پایوران ارتش در مراغه، اظهار داشت: برای حفظ قدرت بازدارندگی کشور باید دانش نظامی نیرو‌های مسلح هر روز تقویت شود.

امیر هاشمی اضافه کرد: دشمن هر لحظه روحیه جنگندگی و دانش نظامی نیرو‌های مسلح را رصد می‌کند و تا زمانی که نیرو‌های مسلح در آمادگی کامل باشند توطئه‌ دشمنان نقش برآب است.

مشاور فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: آمادگی نظامی و روحیه دفاعی ایران باید هر روز تقویت و به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی با بیان اینکه دشمنان در دوران دفاع مقدس به ایران حمله و پس از آن بار‌ها کشورمان را تهدید کرده اند افزود: رهبری مقتدرانه ولایت، همبستگی ملی و آمادگی نیرو‌های مسلح مانع نفوذ و طمع دشمنان شده است.

امیر هاشمی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس نماد عزت و افتخار ایران است و یگان‌های ارتش در کنار دیگر نیرو‌های مسلح برای کشور عزت آفریده اند.

مشاور ارشد فرمانده معظم کل قوا گفت: جانفشانی‌های ارتش در دوران دفاع مقدس از شمال غرب گرفته تا جنوب و حتی در مقابله با کومله و دموکرات هیچگاه فراموش نخواهد شد و نیروهای امروز ارتش وارثان شهیدان و ارتشیان دوران دفاع مقدس هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار