با حضور فرمانده کل سپاه؛

پوستر «جام رسانه امید» رونمایی شد

پوستر «جام رسانه امید» صبح امروز به مناسبت روز قلم با حضور فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد.
کد خبر: ۶۰۱۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۲ - 05July 2023
پوستر «جام رسانه امید» رونمایی شدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، پوستر «جام رسانه امید» صبح امروز به مناسبت روز قلم با حضور سرلشکر «حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولان لشکری رونمایی شد.
 
مرتضی کارآموزیان، مسئول سازمان بسیج رسانه در حاشیه این مراسم اظهار داشت: یکی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن انتشار اخبار امیدآفرین است که این امر در راستای جهاد تبیین محقق می‌شود.
 
وی بیان کرد: سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات رسانه به سمت ایجاد بستری برای انتشار حداکثری اخبار امیدآفرین در جامعه است و بر این مبنا جام رسانه امید را برگزار خواهد کرد.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: برگزاری این جام به این معنی نیست که خبرنگاران روحیه مطالبه‌گری خود را کنار بگذارند و مشکلات جامعه را نبینند، بلکه در مقابل سیاه‌نمایی‌ها رسانه‌های معاند حرکت رو به رشد و پیشرفت‌های کشور را به صورت واقعی به نمایش بگذارد.
 
وی خاطرنشان کرد: «جام رسانه امید» است با حضور رسانه‌های کشور و فعالان فضای مجازی در ابتدا در شهرستان‌ها برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در یک رقابت ۲۴ ساعته به فعالیت و مسابقه می‌پردازند و منتخبان آن‌ها به مرحله استانی و سپس به مرحله کشوری وارد می‌شوند و مرحله نهایی آن در تهران برگزار خواهد شد.
 
کارآموزیان با بیان اینکه این جام با رویکرد دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران و در قالب تیمی یا انفرادی برگزار خواهد شد، متذکر شد: شرکت‌کنندگان در این جام به تولید محتوا می‌پردازند و کسانی که بیشترین بازدید، بیشترین واکنش مردمی و یا بیشترین تحلیل احساسی مثبت را بر اساس نگاه امیدآفرینی داشته باشند انتخاب و به مراحل بعدی راه پیدا خواهند کرد.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
پربیننده ها