رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

فرهنگ بسیج زمینه‌ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی است

سردار سلیمانی گفت: بسیج و فرهنگ بسیجی که به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده است، قطعاً زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی خواهد بود.
کد خبر: ۶۰۱۷۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۱ - 05July 2023
فرهنگ بسیج زمینه ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی استبه گزارش ‌دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز (چهارشنبه) در آیین تحویل واحدهای مسکونی سیل زده روستای آهنگران اظهار داشت: در آستانه عید سعید غدیر خم و به همت مسئولین جهادی و تلاش گر استان مرکزی و گروه های جهادی استان امروز شاهد تحویل چند پروژه از واحدهای مسکونی در استان هستیم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: سیل سال گذشته در روستای آهنگران آسیب های فراوانی به واحدهای مسکونی مردم وارد کرد که مسئولین تلاشگر استان از همان ابتدا کار احداث و بازسازی واحدهای آسیب دیده را در دستور کار گذاشتند که جای تقدیر دارد.
 
وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم منازل به بهترین شکل و کیفیت ممکن ساخته شدند و به برکت عید سعید غدیر و آستانه این عید بزرگ تحویل خانواده ها می شوند.
 
سردار سلیمانی اضافه کرد: همچنین اقداماتی چون کمک های مومنانه، تامین وسایل زندگی و سایر اقدامات حمایتی دیگر به همت مسئولین و گروه های جهادی انجام شده که جای تقدیر دارد.
 
وی بیان کرد: همچنین اقدامات مهم دیگری جهت مسائل عمومی و کلان روستا و منطقه از جمله بازسازی قنوات انجام شده و این اقدامات شایسته تقدیر و تحسین است و به سهم خودمان از همه عوامل از جمله مسئولین استان، بسیجیان و جهادگران تشکر و قدردانی میکنیم.
 
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: بسیج و فرهنگ بسیجی که به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته و امروز به درختی تنومند تبدیل شده قطعا زمینه یک تمدن نوین اسلامی خواهد بود و بسیج یک گفتمان بی نظیر است.
 
وی خاطر نشان کرد: رویکرد جهاد خدمت توسط جهادگران و بسیجیان شتابنده در حال اجرا است و به برکت نقش آفرینی بسیجیان و جهادگران امروز خدمت داوطلبانه و جهادی بین جوانان و نوجوانان نهادینه شده و دامنه خدمت رسانی در بسیج بسیار وسیع و گسترده است.
 
انتهای پیام/ 
نظر شما
پربیننده ها