معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه:

الحاق‌ تجهیزات دفاعی نیروی دریایی سپاه بسیار امیدبخش و افتخارآفرین است

سردار «فرجیان‌زاده» الحاق تجهیزات دفاعی نیروی دریایی سپاه را امیدبخش و افتخارآمیز دانست و گفت: درخشش رزمندگان نیروی دریایی سپاه در اجرای ماموریت‌های محوله، موجب خرسندی و افتخار علاقه‌مندان انقلاب اسلامی ایران است.
کد خبر: ۶۰۱۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹ - 06July 2023

الحاق‌ تجهیزات دفاعی نیروی دریایی سپاه بسیار امیدبخش و افتخارآفرین استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ‌کننده و معاون روابط عمومی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با حضور دریادار پاسدار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار «سعید فرجیان‌زاده» معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار «رمضان شریف» سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولین نیروی دریایی سپاه، در بندرعباس برگزار شد.

سردار فرجیان‌زاده معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، در این آیین اظهار داشت: خدای بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که این توفیق را داد تا در جمع دریادلان و رزمندگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این اجتماع باشکوه حضور پیدا کنم به همه شهدای انقلاب اسلامی درود می‌فرستیم.

وی با تعظیم به مقام شامخ شهدای والامقام نیروی دریایی سپاه و تقدیر از خانواده شهید «علیرضا حوت گنج‌آبادی» که در این مراسم حضور داشتند، خاطرنشان کرد: از خداوند متعال استعانت می‌جوییم ما را در راه این شهدای عزیز که عزت و سرافرازی ما مرهون آن‌هاست، ثابت قدم بدارد.

سردار فرجیان‌زاده با اشاره به رشادت‌های دریادلان نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: امروز به‌حمدالله رزمندگان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت‌های بزرگی را با افتخار سپری کردند و در برابر دشمنان انقلاب اسلامی درخشیدند و بارها با اقدامات نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قلب رهبری عزیز شاد شده و بحمدالله همه دوستداران انقلاب اسلامی به این نیرو افتخار می‌کنند.

وی با اشاره به آمادگی‌ها و توان رزم نیروی دریایی سپاه، گفت: الحاق‌هایی که در سنوات اخیر انجام گرفت، بسیار امیدبخش و افتخارآفرین است و همه مردم ما به شما عزیزان در این خطه بسیار حساس کشور افتخار می‌کنند و خدا را شکر می‌کنیم که فرمانده دلاور، شجاع و مقتدر نیروی دریایی هم از افتخارات کشور و هم یکی از افتخارات سپاه پاسداران انقلاب هستند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، در ادامه با اشاره به نقش مهم و معنویت‌افزای نمایندگی ولی فقیه، اظهار داشت: نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دو ماموریت مهم و کلان یعنی ماموریت هدایت و صیانت به نقش‌آفرینی و اجرای ماموریت‌های خطیر خود در این نهاد مقدس و انقلابی می‌پردازد.

سردار فرجیان‌زاده خاطرنشان کرد: بحمدالله سیر تعالی و تکامل نمایندگی ولی فقیه در ۴۰ سال گذشته یک سیر توام با موفقیت و بالندگی بوده است و امروز هم با تدبیر و تدوین سند تحول نمایندگی توانسته مرحله دیگر‌ی از رشد و خدمت خود را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام بدهد.

وی با تشریح ابعاد گوناگون سند تحول نمایندگی ولی فقیه در سپاه، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دارایی‌ها و سرمایه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معنویت و عمل انقلابی است که مجموعه نمایندگی با تمام توان در پی صیانت و ارتقاءبخشی به آن است.

وی با تقدیر از زحمات مخلصانه و مجاهدانه دریادار دوم پاسدار «غلامی‌نیا« ضمن معرفی ناوسالار یکم پاسدار «عبدالعظیم بهرامی» به عنوان معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در ندسا، برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

ناوسالار دوم پاسدار «احسان موذن» نیز با حکم مسئول نمایندگی ولی فقیه در ندسا به عنوان سرپرست معاونت روابط عمومی و تبلیغات نیروی دریایی سپاه معرفی شد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار