جانشین اطلاعات سپاه پاسداران:

تلاش ۵۰ سرویس اطلاعاتی برای مقابله با جمهوری اسلامی/ دشمن دین مردم را نشانه گرفته است

سردار «سیاری» گفت: بالغ بر ۵۰ سرویس اطلاعاتی دنیا میز مقابله با جمهوری اسلامی را برای نابودی اسلام تشکیل دادند و دشمن در سال ۱۴۰۰ به این موضوع پرداخت که جمهوری اسلامی دارای سه ساحت مردم‌سالاری، کارآمدی و دین‌مداری است.
کد خبر: ۶۰۱۸۲۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶ - 06July 2023

تلاش ۵۰ سرویس اطلاعاتی برای مقابله با جمهوری اسلامی/ دشمن بر موضوع دین مردم تمرکز کرده استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، سردار «مهدی سیاری» جانشین اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (پنجشنبه) در دومین اجلاسیه طلاب و علمای زیرکوه و بزرگداشت آیت‌الله «اوحدی»، اظهار داشت: در شرایطی که امروز با آن مواجه هستیم، این اجلاسیه جا داشت که برگزار شود.

وی با بیان اینکه در فتنه گذشته جنگ ترکیبی و تمام عیار دشمن قابل مشاهده بود، بیان داشت: بالغ بر ۵۰ سرویس اطلاعاتی دنیا میز مقابله با جمهوری اسلامی را برای نابودی اسلام تشکیل دادند و دشمن در سال ۱۴۰۰ به این موضوع پرداخت که جمهوری اسلامی دارای سه ساحت مردم‌سالاری، کارآمدی و دین‌مداری است.

جانشین اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: سرویس ‌های دنیا گفتند طی این ۴۰ سال به دو ساحت کارآمدی و مردم‌سالاری آسیب جدی وارد شده و تنها ساحت دین مداری است که جمهوری اسلامی را حفظ کرده و تا زمانی که دین را از بین نبریم این نظام به قوت خود باقی است.

سردار سیاری تأکید کرد: جمهوری اسلامی دشمن بزرگی دارد و اینکه توانسته در دستاوردهای بزرگ جزو پنج کشور اول دنیا باشد به دلیل داشتن دشمن بزرگ است و امروز دشمن بر موضوع دین مردم تمرکز کرده است.

وی با بیان اینکه دشمن مرکز ثقل همه اعتراضات را مسئله حجاب قرار داد، افزود: در شروع فتنه اخیر اقدام به توهین به قرآن و مساجد کردند و به فرموده امام راحل حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است.

جانشین اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دشمن بر موضوع دین مردم تمرکز کرده و نابودی دین را سرلوحه کارش قرار داده است، گفت: یکی از فتنه‌گران در جلسه ضد انقلاب خارج گفته است؛ «موضوعی است که جمهوری اسلامی نمی‌تواند به راحتی از آن عبور کند و نه پیاده و اجرا کند» لذا مرکز ثقل اعتراضات را حجاب قرار داد.

سردار سیاری با تأکید بر اینکه دشمن برای سال ۱۴۰۲ مسئله بی‌ثبات‌سازی در داخل و انزوا در خارج از کشور را پیش‌بینی کرده اما موفق نخواهد شد، گفت: امروز که ۴۴ سال از انقلاب اسلامی گذشته دشمن بعد از فتنه اخیر جمع‌بندی کرده است که نمی‌توانیم نظام را براندازیم و باید ایران را ضعیف و اقتدار آن را بشکنیم.

وی درخصوص شخصیت آیت‌الله «اوحدی» گفت: ایشان از مشهد به زادگاه خود می‌آیند و حوزه علمیه را احیا می‌کنند و افراد بسیاری در این حوزه تحصیل کردند که امروز جز افراد مؤثر نظام هستند و تشخیص دادند که عمق استراتژیک روستاها را به سمت دین‌مداری آموزش دهند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها