در پیامی به دومین اجلاسیه جامعه علما و طلاب «زیرکوه» مطرح شد؛

سردار سلامی: عالمان بزرگ همواره حاملان رسالت الهی و مبلغان حقیقی معارف هستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عالمان بزرگ در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام همواره حاملان رسالت الهی و مبلغان حقیقی معارف دین و ستارگان درخشانی هستند که در ظلمات، عزم مسیر هدایت را به پویندگان صراط مستقیم یاد می‌دهند.
کد خبر: ۶۰۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳ - 06July 2023

سردار سلامی: عالمان بزرگ همواره حاملان رسالت الهی و مبلغان حقیقی معارف هستند

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت برگزاری اجلاسیه جامعه علما و طلاب شهرستان زیرکوه و بزرگداشت آیت‌الله «محمد صادق اوحدی» پیامی صادر کرد که توسط سردار «سیاری» جانشین سازمان اطلاعات سپاه قرائت شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: عالمان بزرگ در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام همواره حاملان رسالت الهی و مبلغان حقیقی معارف دین و ستارگان درخشانی هستند که در ظلمات، عزم مسیر هدایت را به پویندگان صراط مستقیم یاد می‌دهند.

سردار سلامی افزود: تاریخ شیعه سرشار است از روح عالمان مجاهدی که اصوات و کلمات وحی را بر قلب مؤمنان جاری کردند و بیرق جهاد برافراشتند، با طواغیت جنگیده‌اند و روشنگرانه به تبیین حقایق پرداختند از جمله این عالم فاضل حضرت آیت‌الله شیخ «محمد صادق اوحدی» رضوان‌الله که عالمی اهل فضل، اخلاق حسنه، طبیبی نافذ و صاحب نفوذ، شاعر و ادیبی دردمند، فقید و مجتهدی متواضع و خادم است.

وی تبیین کرد: حضرت آیت‌الله شیخ «محمد صادق اوحدی» برای ترویج دین مبین اسلام و گسترش فضیلت و اخلاق و تبیین احکام الهی رنج‌های زیادی کشید و برای اسلام عزیز، ایران بزرگ به ویژه شهرستان زیرکوه اسوه‌ای بزرگ، نورانی و افتخاری بزرگ بود.

فرمانده کل سپاه افزود: تجلیل از این عالم برجسته عرفان، اخلاق، فضیلت و فقاهت قطعا تجلیل از اسلام است و امروز به مراتب نسبت به هشت سال گذشته به شدت نیازمند این اجلاسیه‌ها و برنامه‌ها هستیم.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: از خداوند متعال برای همه پرچمداران علم و معرفت و علمای عزیز به ویژه رهبر عظیم‌الشأن، قائد جانباز و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای آرزوی توفیق و سعادت روزافزون و برای این فقید سعید غفران، رحمت و رضوان الهی را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها